Predstavujeme obchody - eobuv.sk

25.02.2021, Recenzie


Ak si chcete kúpiť topánky, či rôzne doplnky, ako sú kabelky, opasky, peňaženky, ponožky, šály či čiapky, potom je internetový obchod eobuv.sk určený práve vám. Ako sa tu nakupuje a aké sú skúsenosti zákazníkov s týmto e-shopom a aké zľavy či akcie tu môžete nájsť, sa dočítate v našom článku.

 

Čítať celé »

Představujeme obchody – Answear.cz

Představujeme obchody – Answear.cz

24.02.2021, Recenzie


Ak len trochu sledujete akékoľvek média, je prakticky isté, že ste nemohli uniknúť masívnej reklamnej kampani, ktorú Answer spustil. Aké tovary a značky obchod vlastne ponúka a aké sú skúsenosti jeho zákazníkov? V našej recenzii sa dozviete viac.

Čítať celé »

Predstavujeme obchody - BonPrix.sk

Predstavujeme obchody - BonPrix.sk

19.02.2021, Recenzie


Nakupujete radi oblečenie online? Potom už ste asi na Bonprix narazili. Tento internetový obchod s oblečením a módou všeobecne je aj u nás veľmi obľúbený, a to nielen prostredníctvom svojho katalógu. Ako sa na BonPrixe nakupuje, komu je obchod určený a mnoho ďalších dôležitých informácií sa dočítate v našej novej recenzii.

Čítať celé »

Predstavujeme obchody - AboutYou.sk

Predstavujeme obchody - AboutYou.sk

16.02.2021, Recenzie


Módny e-shop AboutYou.sk patrí k najvyhľadávanejším a najpopulárnejším online obchodom s oblečením u nás. Čo ponúka, v akej kvalite a pre aké cieľové skupiny? Aké sú skúsenosti zákazníkov s týmto e-shopom? Priblížime si ho v našej recenzii.

Čítať celé »

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?