AliExpress.com

AliExpress.com

0,625 % - 5 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Nakúpiť cez Refundo Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

0,18 €

Príklad získania peňazí za nákup na AliExpress.com

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na AliExpress.com

Použité 5952x    Končí 22.08.2018 Využít akciu
0,625 % - 5 %cashback

AliExpress.com

AliExpress.com prináša kvalitné výrobky za veľkoobchodné ceny. Objednajte si tovar priamo od výrobcov. Vo väčšine prípadov doprava ZADARMO.

Aliexpress.com – zaručene kvalitný sortiment najrôznejšieho tovaru za veľkoobchodné ceny, od elektroniky cez oblečenie, ako pánske, dámske, tak aj niečo pre vaše ratolesti. Ak hľadáte darček pre vašich najbližších alebo vašu drahú polovičku, určite nebudete sklamaní.

Jednotlivé cashback kategórie pre AliExpress.com

Mobilné telefóny 2,5 %   Produkty so zníženou sadzbou cashbacku zo strany predajca 0,625 %
Všetky ostatné produkty 5 %  

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Maximálna výška pripísaného cashbacku pre jednu objednávku je zo strany Aliexpress obmedzená na 31 USD.

Nepoužívajte pri nakupovaní žiadne špeciálne doplnky prehliadača, akými sú napríklad AliExpress SuperStar. Takéto doplnky bránia správnemu fungovaniu cashbacku od Refundo.

Cashback u Aliexpress.com je pripisovaný za objednávku cez webové stránky Aliexpress.com, mobilnú verziu stránok Aliexpress.com a v mobilnej aplikácii Aliexpress.com bezprostredne po prekliku z Refundo.
Upozorňujeme, že sa cashback vzťahuje len na tovar, kedy je predávajúci z Číny a nákup prebehne v amerických dolároch (USD). Ak je predávajúci z Ruska alebo iných krajín, potom sa na nákup cashback neztahuje.
Cashback sa teda poskytuje približne u 60 miliónov produktov, čo je však len 60% všetkých produktov, čo sa u Aliexpress dajú zakúpiť. Nie za všetky produkty teda môže byť pripísaný cashback.

V prípade nákupu cez mobilnú aplikáciu Aliexpress pre operačný systém Android alebo iOS je cashback tiež pripisovaný. Aplikácia sa však musí otvoriť automaticky po prekliku z Refundo (alebo sa vás systém spýta na otvorenie aplikácie) a musíte ju mať už pred preklikom z Refundo nainštalovanú! Ak by sa vám aplikácia sama neotvorila a načítal sa vám iba mobilný alebo klasický web Aliexpress, potom je nutné zvoliť ponúkanú možnosť stiahnutia aplikácie, čím sa vám už nainštalovaná aplikácia automaticky otvorí. V prípade, že sa vám aplikácia v žiadnom z vyššie popísaných prípadov neotvorí, nemôžeme cashback pri nákupe z aplikácie garantovať.

U AliExpress.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

UrbanStore.sk - Dodatočná 20% zľava na doplňky a všetko pre deti

Získajte späť
10 % cashback
UrbanStore.sk - Dodatočná 20% zľava na doplňky a všetko pre deti

eObuv.sk - Summer sale až - 50 %

Získajte späť
3,27 % cashback
eObuv.sk -  Summer sale až - 50 %
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?