Pelikan.sk

Pelikan.sk - letenky

20 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 20 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

Ísť na Pelikan.sk Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

4,42 €

Príklad získania peňazí za nákup na Pelikan.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Pelikan.sk

Použité 5272x    Končí 27.04.2018 Využít akciu
20 %cashback

Pelikan.sk - letenky

Pelikan.sk – lacné letenky online.

Pelikan.sk je najväčším predajcom leteniek na Slovensku. Táto pozícia mu umožňuje ponúkať svojim klientom to najlepšie z ponuky 800 leteckých spoločností vrátane nízkonákladových dopravcov.

Jednotlivé cashback kategórie pre Pelikan.sk - letenky

Cashback z poplatku za vystavenie letenky 20 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Cashback 20 %  z poplatku za vystavenie realizovanej letenky. Poplatok za vystavenie letenky (TKTFEE) zahŕňa náklady spoločnosti pelicantravel.com ako napr. technológia a administrácia spojená so sprostredkovaním kúpy letenky. Za realizovanú letenku sa považujú letenky, ktoré si klient prostredníctvom spoločnosti Pelikan rezervoval, riadne a včas za ne zaplatil a následne ich nestornoval.
V prípade leteniek v akcii, pri použití zľavového kupónu a ďalších prípadoch, kedy nie je poplatok za vystavenie letenky účtovaný (lety s Aeroflot), je cashback 0%. 

Cashback je pripísaný vždy za predchádzajúci kalendárny mesiac najneskôr do 15. dňa mesiaca nasledujúceho po riadne realizované letenke.

U Pelikan.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Pelikan.sk" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

GLAMIDAYS - Víkend exkluzívnych zliav vo vašich obľúbených obchodoch

Bata.sk - Sezónne zľavy

Získajte späť
3 % cashback
Bata.sk - Sezónne zľavy
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?