Pelikan.sk

Pelikan.sk - letenky

Získajte peniaze za nákup na Pelikan.sk.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 20 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

11 ľudí hodnotilo obchod:

Priemerná získaná suma:

4,61 €
Ísť na Pelikan.sk Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Príklad získania peňazí za nákup na Pelikan.sk

Dostupné zľavové kupóny

Akciová ponuka na Pelikan.sk

Použité 3604x    Končí 01.08.2017 Využít akciu
Pridať k obľúbeným Pred nákupom si prečítajte podmienky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prehliadač správne nastavenie cookies.

Pridať recenziu Recenzie Pelikan.sk od našich používateľov


eb73120852b87dacb6cd82579249b2f9-30432
Paula I.
10. apríla 2017
Odporúčam obchod

Dodacia lehota

Prehľadnosť obchodu

Kvalita komunikácie


  • celkovo som bola s nakupom spokojna
  • nič

zaujimavy koncept na nakup leteniek, dovolenky, ci roznych druhov pobytov nielen na Slovensku a v okolitých krajinách, ale aj po celom svete. Kto rád cestuje, urcite odporucam tuto stranku.


Všetky recenzie Pelikan.sk (11)

20 %cashback

Pelikan.sk - letenky

Pelikan.sk – lacné letenky online.

Pelikan.sk je najväčším predajcom leteniek na Slovensku. Táto pozícia mu umožňuje ponúkať svojim klientom to najlepšie z ponuky 800 leteckých spoločností vrátane nízkonákladových dopravcov.

Jednotlivé cashback kategórie pre Pelikan.sk - letenky

Cashback z poplatku za vystavenie letenky 20 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Cashback 20 %  z poplatku za vystavenie realizovanej letenky. Poplatok za vystavenie letenky (TKTFEE) zahŕňa náklady spoločnosti pelicantravel.com ako napr. technológia a administrácia spojená so sprostredkovaním kúpy letenky. Za realizovanú letenku sa považujú letenky, ktoré si klient prostredníctvom spoločnosti Pelikan rezervoval, riadne a včas za ne zaplatil a následne ich nestornoval.
V prípade leteniek v akcii, pri použití zľavového kupónu a ďalších prípadoch, kedy nie je poplatok za vystavenie letenky účtovaný (lety s Aeroflot), je cashback 0%. 

Cashback je pripísaný vždy za predchádzajúci kalendárny mesiac najneskôr do 15. dňa mesiaca nasledujúceho po riadne realizované letenke.

U Pelikan.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Pelikan.sk" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Mimulo.sk - Novinka!

Získajte späť 3,5 % cashback
Mimulo.sk - Novinka!

Yatonaradie.sk - Novinka!

Získajte späť 10 % cashback
Yatonaradie.sk - Novinka!

Ako Refundo.sk funguje?

Registrovať cez Facebook

alebo