Spoločnosť eobuv.sk je na trhu viac než desať rokov. Jedná sa o poľskú spoločnosť so sídlom v Lubušskom vojvodstve. V Poľsku má sieť kamenných predajní. Na území Slovenska prevádzkuje v túto chvíľu zatiaľ iba e-shop, ale stihla si tu už vybudovať silnú pozíciu na trhu.

Ponuka eobuv.sk - široká ponuka obuvy všetkých typov a značiek

Ponuka eobuv.sk je ako už vyplýva z názvu domény, zameraná predovšetkým na predaj obuvy. Okrem toho tu môžete kúpiť rôzne doplnky - kabelky, opasky, peňaženky, ponožky, šály, čiapky alebo hodinky. To všetko od rôznych svetových značiek. Celkovo je na e-shope viac než 50 tisíc druhov tovarov takmer od 500 výrobcov. Medzi zastúpenými značkami nájdeme firmy ako Nike, Adidas, Merrell, Mustang, Geox či Sprandi.

Ponuka produktov obchodu je členená do niekoľkých hlavných kategórií. Delenie je pomerne logické, teda na dámske, pánske, detské, športové a prémiové topánky všetkých druhov. Tieto kategórie potom doplňujú ďalšie tri - doplnky, kabelky a špecifické sekcie s výpredajovým tovarom.

Každá kategória sa potom delí na ďalšie poddruhy tovarov, napríklad zimnú obuv, trekingovú obuv, čižmy a podobne. K tovarom sa tak môžete dostať alebo preklikávaním cez vyššie zmienené kategórie a podkategórie alebo využiť možnosť filtrovania. To sa určite odporuča. Tovar môžete filtrovať podľa typu obuvy, veľkosti či výrobcu. Ďalej je možné nechať si zobraziť len akčný či zľavnený tovar, a ten zoradiť napríklad podľa ceny.

V detaile produktov je mnoho dôležitých informácií. Bohatá fotogaléria či informácie o produktoch a použitých materiáloch sú samozrejmosťou. Ďalej je tu veľmi dôležitá veľkostná tabuľka a informácie do kedy bude tovar odoslaný. Nájdete tu tiež recenzie a skúsenosti zákazníkov s daným produktom, či súvisiace tovary.

Recenzie a skúsenosti s eobuv.sk - pochvala za rýchlosť dodánia

Uživatelia vo svojich recenziách a skúsenostiach eobuv.sk veľmi chvália. Vyzdvihujú najmä širokú ponuku tovarov a tiež rýchlosť dodania. Ak niekam smerujú výčitky, potom väčšinou len k e-shopu samotnému, kokrétne k jeho prehľadnosti.

Veľmi často je v spokojných recenziách spomínaná možnosť dopravy zadarmo po celom Slovensku. Ta platí od objednávky, ktorá presiahne 25 eur. Väčšinu objednávok obchod obvykle expeduje zo skladu do 24 hodín od objednania tovaru. Ak vám tovar nevyhovuje, môžete ho bez uvedenia dôvodu vrátiť do 30 dní od okamihu prevzatia zásielky.

Recenzie zákazníkov na eobuv.cz si môžete prečítať aj na Refundo.sk.

Ďalšie recenzie na obchody

Zľavová akcia a zľavové kódy eobuv.sk

Základný zľavový kupón na prvý nákup získa zákazník počas registrácie do newsletteru. Kupón je v hodnote 10 € a podmienkou využitia kupónu je nákup nad 100 € z nezľavnenej kolekcie. Kupón sa nedá kombinovať s inou zľavou. Ďalšie zľavové kupóny posiela eobuv.sk spolu s objednávkou. Tie majú rôznu hodnotu od 5 € až po 50 € a taktiež rôzne využitie.

Na eobuv.sk bývajú veľmi často aj rôzne zľavové výpredajové akcie na topánky či doplnky rôznych značiek a kolekcií. Využitím týchto zľiav akcí sa dajú ušetriť desiatky percent, niekedy aj 70 %. Ich prehľad nájdete na Refundo.sk v príslušnej sekcii.

Ďalšou, veľmi zaujímavou možnosťou, ako ušetriť za nákupy na eobuv.sk je cashback.

eobuv.sk – cashback až 4 % na všetky nákupy spät na váš účet

Ak nakúpite na eobuv.sk preklikom cez Refundo.sk, môžete získať až 4 % z každého vašho nákupu späť na účet. Napríklad vlani získali nakupovaním cez Refundo.sk niektorí užívatelia takmer 1 000 eur za rok. Zaujíma vás ako cashback funguje? Pozrite si video nižšie. Je to veľmi jednoduché a navyše môžete ušetriť nakupovaním nielen na eobuv.sk, ale aj na ďalších viac než 650 obchodoch.