1,2 % – 0,3 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

eBay.de

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 1,2 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na eBay.de ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 0,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na eBay.de
+ až 1,2 % cashback

Akcia  6 dní

1,2 % cashback
Clothing, Shoes & Accessories; Health & Beauty; Jewelry & Watches; eBay Motors; US Motors


0,9 % cashback
Art & Antiques; Coins & Paper Money; Crafts; Dolls & Bears; Entertainment Memorabilia; Miscellaneous Collectibles; Pottery, Glass; Sports & Leisure; Stamps; Toys, Hobbies, and Games; Alcohol & Food; Baby; Miscellaneous Home & Garden/Appliances; Pet Supplies; Gift Cards & Coupons; Miscellaneous Lifestyle; Musical Instruments; Sports; Tickets & Events; Books, Comics & Magazines; DVDs & Movies; Music; Vehicle Parts & Accessories


0,75 % cashback
Business & Industrial


0,6 % cashback
Cameras & Photo; Cell Phones & Accessories; Consumer Electronics/TV, Video & Audio; Video Games & Consoles


0,45 % cashback
Computers/Tablets & Networking


0,3 % cashback
Real Estate


Cashback získate iba z platnej víťaznej ponuky "Winning Bid" alebo transakcií "Buy It Now".
Hodnota cashbacku sa vo väčšine prípadov pohybuje v rozmedzí stanovených percent. Každý z produktov má však nastavený cashback inak a jeho presná výška záleží na konkrétnom predajci a typu produktu.
Vezmite prosím tiež na vedomie, že existujú určité položky a kategórie, z ktorých má spoločnosť eBay Inc. nízke alebo žiadne príjmy. V takýchto prípadoch získate tiež nízky alebo žiadny cashback. Tieto položky a kategórie môžu zahrňať rôzne darčekové karty, predmety predávané charitou alebo špeciálne propagačné ponuky.
Z dôvodu technického obmedzenia na strane eBay je cashback pripisovaný až 4. deň po objednávke.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U eBay.de a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

9 ľudí hodnotilo obchod


2900
transakcií

44 dní
priemerná doba schválenia

0,82 €
priemerná získaná suma


eBay.de

eBay.de – nemecká mutácia jednej z najväčších nákupných galérií sveta. Aukčný gigant, ktorý používajú milióny užívateľov po celom svete. Nájdete tu čokoľvek od elektroniky cez módu po športové vybavenie či detský tovar.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?