2 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

BonPrix.sk

Získajte peniaze za nákup na BonPrix.sk.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Ako Refundo.sk funguje?

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na BonPrix.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 0,80 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Zľavové kódy, akcie a zľavy

Akciová ponuka na BonPrix.sk

+ 2 % cashback

Akcia  6 dní


Cashback kategórie u BonPrix.sk

2 % cashback
na všetky objednávky

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Bonprix.sk má mierne odlišné podmienky na získanie cashbacku, a to z dôvodu jeho špecifického technického riešenia webu a prepojenia s on-line partnermi. Pre úspešné získanie cashbacku si musíte dať pozor na nasledujúce:
Ak kliknete na nejaký odkaz v niektorom z Bonprix newsletterov alebo z ich reklamy, táto relácia sa zablokuje na 60 minút. Ak sa počas týchto 60 minút dostanete na Bonprix prostredníctvom niektorého z iných odkazov (napr. práve z Refundo alebo keď budete hľadať ešte v poslednom kroku nejaký zľavový kód), tento nákup bude priradený k zdroju "newsletter" a nie k zdroju "Refundo" a cashback sa nezaznamená!
Cashback bude priradený len vtedy, ak až po 60 minútach znova vykonáte preklik z Refundo.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U BonPrix.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Pridať recenziu BonPrix.sk – recenzie od našich používateľov

Slavka T.
19. máj 2021
Odporúčam obchod
Hodnotenie:

Dodacia lehota

Prehľadnosť obchodu

Kvalita komunikácie

  • Naj super obchod

Odporucam


Všetky recenzie BonPrix.sk (388)

Viac o BonPrix.sk

Bonprix je zásielkový obchod ponúkajúci rôzne druhy oblečenia pre mužov, ženy a deti. Patrí medzi najobľúbenejšie e-shopy s oblečením nielen na Slovensku ale aj v ČR. Na Slovensku pôsobí Bonprix od roku 2004, jeho história je však dlhšia. Firma vznikla v roku 1986 v Nemecku, v roku 1997 založila svoj prvý e-shop a aktuálne patrí do skupiny Otto, čo je jedna z najväčších svetových e-komerce spoločností.

Aký tovar Bonprix.sk ponúka

Nájdete tu širokú ponuku oblečenia – od spodnej bielizne, plaviek, cez módne oblečenie až po obuv, či iné doplnky. Sú tu aj doplnky do domácnosti ako záclony, rolety, bytový textil či iné dekorácie. To všetko je ponúkané v prehľadných kategóriách.

Hlavné kategórie sú na Bonprixe štyri – žena, muž, dieťa a dom. Pre ženy ponúka Bonprix oblečenie, spodnú bielizeň, plavky, obuv a doplnky, to všetko podľa najnovších módnych trendov a v rôznych veľkostiach. Jednou z kategórií na Bonprixe sú aj veľké veľkosti. Na Bonprixe si na svoje prídu aj muži. Mužské kategórie v podstate kopírujú tie ženské. Iné rozdelenie kategórií je však u detí. Tu nájdete podkategórie – bábätká, dievčatá, chlapci, bielizeň a obuv.

Najviac sa však na Bonprixe realizujú ženy. Výber značiek, farieb, veľkostí, strihov a druhov oblečenia je na Bonprixe obrovský. Šaty, trička, topy, svetre, nohavice, džínsy, bundy, kabáty, blúzky, sukne ale aj tehotenské oblečenie, to všetko podľa najnovších módnych trendov nenechá na pokoji žiadnu ženu.

Bonprix.sk zľavy

Zľavy majú na Bonprixe svoju špeciálnu kategóriu. E-shop svoji zákazníkom ponúka rôzne akcie, zľavy a výpredaje prakticky neustále. Vďaka týmto zľavám sa dajú ušetriť nemalé čiastky. Ešte väčšiu zľavu môžete získať s využitím cashbacku cez Refundo.cz

Bonprix.sk katalóg

Napriek tomu, že je Bonprix e-shopom, tak svojim klientom posiela tlačený katalóg tovaru, ktorý sa dá objednať a Bonprix ho prikladá aj k objednávkam. Ak ste už na Bonprix objednávali, potom ich katalóg určite veľmi dobre poznáte.

Okrem toho ponúka Bonprix svojim zákazníkom aj členstvo v klube. Vďaka členstve v klube Bonprix získate zľavu 10 % na každú objednávku podanú v dobe trvania členstva. Klubovú zľavu môžete navyše spojiť s ďalšími akciami. Polročný členský príspevok v klube Bonprix stojí 7,99 €. Po uplynutí šiestich mesiacov je členstvo automaticky predĺžené pri podaní ďalšej objednávky, ak sa zákazník nerozhodne z klubu vystúpiť.

Bonprix nájdete aj na sociálnych sieťach. Obľúbený najmä u žien je instagram, kde môžete zverejniť svoj „bonprix outfit“, teda skombinujete oblečenie zakúpené v Bonprixe, odfotíte sa a svoju fotografiu zverejníte s postom @bonprix #bonprixitsme.

388 ľudí hodnotilo obchod

22000
transakcií

57 dní
priemerná doba schválenia

1,97 €
priemerná získaná suma

BonPrix.sk

BonPrix.sk – v bonprix nájdete moderné oblečenie pre ženy aj mužov, najmodernejšie vzory obuvi a doplnkov, detské odevy, ako aj výrobky na vybavenie domácnosti.

Podobné obchody

Novo pridané obchody

Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?