MojaLekáreň.sk
5 % – 0 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

MojaLekáreň.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na MojaLekáreň.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 2 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na MojaLekáreň.sk
+ až 5 % cashback

Akcia 7 dní

5 % cashback
Nový zákazník MojaLekaren.sk


0 % cashback
Existujúci zákazník MojaLekaren.sk


U MojaLekáreň.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

42 ľudí hodnotilo obchod


1100
transakcií

25 dní
priemerná doba schválenia

1,12 €
priemerná získaná suma


MojaLekáreň.sk

MojaLekáreň.sk – najväčší internetový obchod pre vaše zdravie na Slovensku. Viac ako 11 500 produktov od 2 500 výrobcov s informáciami pre správny výber.

Na MojaLekáreň.sk nakúpite výrobky pre zdravie aj radosť celej rodiny. Majú nielen lieky, ale aj kozmetiku, drogériu, detský tovar alebo zdravé potraviny. Prijímajú platby benefity, ponúkajú konzultácie s lekárnikom a zaručujú originálne prípravky a rýchle dodanie.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?