On-line lekární je u nás mnoho, okrem Pilulka.sk medzi tie najznámešie patrí aj DrMax.sk, BenuLekaren.sk, MojaLekaren.sk. Nakupovanie liekov on-line získava v posledných rokoch stále viac na popularite a zásluhu na tom nemá len aktuálna pandémia Covid-19 a s ňou spojené obmedzenia pohybu či nákupov. Nákupom v on-line lekárni můžete aj významne ušetriť. Jednak ponúkajú e-shopy s liekmi různe zľavové akcie a kupóny, ale tiež môžete využiť cashback. Ten v prípade Refundo.sk predstavuje na nákupy v Pilulka.sk až 5 % z ceny nákupu.

E-shopy Pilulka prevádzkuje spoločnosť Pilulka Lékárny a.s., čo je jedna z najväčších farmaceuticko-lekárenských skupín v Českej republike a na Slovensku založená Petrom a Martinom Kasovcami. Na Slovensku prevádzkuje internetové stránky Pilulka.sk spoločnosť Herbia a.s.

Ponuka Pilulka.sk - nielen lieky, ale aj kozmetika, elektronika či drogéria

Pilulka.sk, ako už názov obchodu napovedá, je zameraná na predaj voľne dostupných liekov. Ponuka e-shopov je však ďaleko širšia. Nájdete tu doplnky stravy, potreby pre deti - kočíky, autosedačky, detskú výživu, kozmetiku, drogériu, športovú výživu a techniku, potraviny a potravinové doplnky, rôzne zdravotnícke potreby (rúška, respirátory), rôzne typy elektroniky či dokonca rôzne erotické potreby.

Rôznych druhov tovarov je na Pilulke.sk skutočne veľa. Všetko je členené do prehľadných kategórií, ktoré sa ďalej členia na podkategórie podľa typu choroby či druhu tovarov. Ponuka produktov je paradoxne tak široká, že pre menej skúsených užívateľov nie je problém sa v nej ľahko stratiť. Dá sa teda určite odporučiť využiť vyhľadávanie na webe. To je umiestnené v hlavičke hneď vedľa loga obchodu a ponúka prepracovaný našeptávač, ktorý vám okrem konkrétneho produktu či lieku ponúkne aj kategórie, značky či produktové sady.

Na výbornú potom však musíme hodnotiť detail konkrétneho produktu. Dozviete sa tu skutočne všetko dôležité. Popis produktu, pri liekoch a dávkovaní a dôležité upozornenie či né významné informácie z príbalového letáku. Taktiež je tu informácia o skladových zásobách a termíne doručenia. To môže byť veľmi rýchle. Pilulka.sk totiž zaviedla ako prvá lekáreň v Českej republike dovoz liečiv v deň objednania. Takúto službu ponúka na Slovensku, zatiaľ teda len v Bratislave. Služba Pilulka Auto vám doručí sortiment do 60 minút od objednania a to zadarmo pri nákupe nad 19,99 € Nájdete tu hodnotenie produktov zákazníkmi či informácie o zľavách na daný produkt či liek. Nechýba ani odporúčanie na podobné lieky.

Recenzie a skúsenosti s Pilulka.sk - ak výčitka, tak len k dodacím lehotám

Na internete nájdete veľa informácií a skúseností zákazníkov s Pilulka.sk. Len na Refundo.sk obchod hodnotilo už takmer 260 uživateľov. Ak si prečítate recenzie, prevláda veľká spokojnosť. Niet divu, e-shop patrí k leadrom v oblasti online predaja liekov. Svoju povesť si stráži.

Ak nieka smerujú výčitky, tak len k prehľadnosti obchodu. Vzhľadom k množstvu sortimentu sa to však dalo očakávať. A tiež k dodacím lehotám. Tie sa však týkajú len niektorých liekov, ktoré sú problematické v niektorých obdobiach horšie dostupné.

Veľmi často zákazníci chvália zákaznícky prístup, bohatý sortiment a tiež fakt, že Pilulka.sk ponúka mnoho zľavových akcií a zaujímavých bonusov. Najväčším bonusom je možnosť využitia služby Pilulka Auto, aj keď zatiaľ len v Bratislave.  Tovar si môžete okrem pošty vyzdvihnúť na výdajných miestach - zásielkovniach. Tých je viac než 100 po celom Slovensku.

Zľavové akcie a zľavové kódy Pilulka.sk

Hlavným zákazníckym programom Pilulka.sk je jeho Pilulka Klub. Abyste sa stali jeho členmi, musíte sa na Pilulka.sk zaregistrovať. Potom už len na svoj účet zbierate body za nákupy. Koľko bodov za nákup získate zistíte u každého produktu. Tieto body sa dajú potom použiť u ďalších liekov či produktov.

Okrem toho ponúka Pilulka.sk aj mnoho ďalších zliav a zľavových kódov. Tie sa týkajú jednak jednotlivých produktov a liekov, ale niekdy aj výrobcov či celých kategórií či podkategórií. Peehľad všetkých zľavových akcí Pilulka.sk nájdete na Refundo.sk.

V neposlednom rade sa dá na nákupoch na Pilulka.sk ušetriť vďaka cashbacku.

Pilulka.sk – cashback až 5 % na všetky nákupy späť na váš účet

Cashback je moderný spôsob nakupovania na internete. Ak nakúpite na Pilulka.sk preklikom cez Refundo.sk, môžete získať až 5 % z každého vašho nákupu späť na účet. Napríklad vlani získali nakupovaním cez Refundo.sk niektorí užívatelia takmer 1 000 eur za rok. Zaujíma vás ako cashback funguje? Pozrite si video nižšie. Je to veľmi jednoduché a navyše môžete ušetriť nakupovaním nielen na eobuv.sk, ale aj na ďalších viac než 650 obchodoch.