Magazín – ako ušetriť

Dovolenka v zahraničí - na čo si pri roamingu dať pozor

03.08.2021, Ako ušetriť, Návody a rady


Letná dovolenka v zahraničí je snom väčšiny Slovákov. Jednou z vecí, ktorej by ste mali pred odchodom venovať pozornosť, je nastavenie roamingu a ďalších služieb u operátora. Predídete tak prípadným problémom a nepríjemným prekvapeniam pri mesačnom vyúčtovaní. Ako v súčasnosti funguje roaming v zahraničí? Viac informácií nájdete v našom článku.

Čítať celé »

Najnovšie články

Posledné články – ako ušetriť


AliExpress a zmeny od 1.7.2021 - DPH a elektronické colné prehlásenie

26.05.2021, Ako ušetriť, Návody a rady


Ak radi nakupujete na AliExpresse, potom viete, že väčšina tovaru, ktorý si tam používatelia objednávajú, je v hodnote do 22 EUR. Sú na to dva dôvody, po prvé, ľudia si na AliExpresse často objednávajú malé položky, ale najmä pri malých zásielkach môžete ušetriť clo a DPH a nakúpiť za oveľa výhodnejšiu cenu. Táto možnosť sa však končí na konci júna 2021. Prečítajte si viac.

Čítať celé »


6 tipov, ako ušetriť za letnú dovolenku pri mori

09.04.2021, Ako ušetriť


Hoci je tento rok, rovnako ako vlani, cestovanie značne ovplyvnené prebiehajúcou celosvetovou pandémiou choroby Covid-19, je veľmi pravdepodobné, že aj vďaka očkovaniu a testovaniu, si budeme môcť tohtoročnú letnú dovolenku pri mori užiť prakticky ako obvykle. Prečítajte si naše tipy, ako za letnú dovolenku pri mori ušetriť.

Čítať celé »Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?