Faxcopy.sk

Faxcopy.sk

0 % - 10 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 10 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

Priemerná získaná suma:

2,10 €

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Faxcopy.sk

Použité 4714x    Končí 29.01.2018 Využít akciu
0 % - 10 %cashback

Faxcopy.sk

Faxcopy.sk – firemné riešenia, kancelária a domácnosť, spotrebný materiál, foto-Video, kancelárske potreby.

FaxCopy ponúka kompletné spektrum sortimentu pre firemné riešenia, kanceláriu a domácnosť, spotrebný materiál, foto-video a kancelárske potreby.

Jednotlivé cashback kategórie pre Faxcopy.sk

Fotodarčeky / Grafické produkty 10 %   Posielanie dokumentov; Napaľovanie dát; Skenovanie predlôh 7,5 %
Reprografia; Finalizácia dokumentov 5 %   Káble a konektory; Klávesnice, myši, ovládače; Spotr. materiály; Kancelárske potreby; Prezentačné systémy 4 %
Mobily, telefóny, vysielačky; Kalkulačky; Stroje na úpravu dok.; Prezentačná technika; Ostatná CIG technika; Prísl. Foto-video; USB Disky, Pamäť. karty, CD/DVD; Multimedia, monitory 2 %   Domáce kiná; Multimediálne centrá; Prehrávače a rekordéry; TV a video príslušenstvo; DVB-T/S technika; Audio; Biela technika; Dom, záhrada, hobby; Papiere & Médiá 2 %
Tlačiarne; Multifunkcie, Faxy; Skenery; Fotoaparáty; Objektívy; Kamery; Blesky; Ďalekohlady, Mikroskopy, Lupy; Počítače; Software; Počítač. komponenty; Sieťové prvky 0 %   Televízory; Kancelárska technika BIG (veľké zariadenia – kopírky,..); Ticketportal, EURO26; NABI karty – kredity; Kooperácie – subdodávky; Iné služby; Copygraf_dopredaj 0 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Faxcopy.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Faxcopy.sk" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Market24.sk - Zľavy až do 75% + dodatočná zľava k polročnému vysvedčeniu 7 %

Získajte späť
2,5 % cashback
Market24.sk - Zľavy až do 75% + dodatočná zľava k polročnému vysvedčeniu 7 %

Astratex.sk - Všetky podprsenky až o 65 % lacnejšie

Získajte späť
6,5 % cashback
Astratex.sk - Všetky podprsenky až o 65 % lacnejšie
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?