Faxcopy.sk

Faxcopy.sk

Získajte peniaze za nákup na Faxcopy.sk.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 10 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

2 ľudí hodnotilo obchod:

Priemerná získaná suma:

2,13 €
Ísť na Faxcopy.sk Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Príklad získania peňazí za nákup na Faxcopy.sk

Dostupné zľavové kupóny

Akciová ponuka na Faxcopy.sk

Použité 3402x    Končí 30.06.2017 Využít akciu
Pridať k obľúbeným Pred nákupom si prečítajte podmienky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prehliadač správne nastavenie cookies.
0 % - 10 %cashback

Faxcopy.sk

Faxcopy.sk – firemné riešenia, kancelária a domácnosť, spotrebný materiál, foto-Video, kancelárske potreby.

FaxCopy ponúka kompletné spektrum sortimentu pre firemné riešenia, kanceláriu a domácnosť, spotrebný materiál, foto-video a kancelárske potreby.

Jednotlivé cashback kategórie pre Faxcopy.sk

Fotodarčeky / Grafické produkty 10 %   Posielanie dokumentov; Napaľovanie dát; Skenovanie predlôh 7,5 %
Reprografia; Finalizácia dokumentov 5 %   Káble a konektory; Klávesnice, myši, ovládače; Spotr. materiály; Kancelárske potreby; Prezentačné systémy 4 %
Mobily, telefóny, vysielačky; Kalkulačky; Stroje na úpravu dok.; Prezentačná technika; Ostatná CIG technika; Prísl. Foto-video; USB Disky, Pamäť. karty, CD/DVD; Multimedia, monitory 2 %   Domáce kiná; Multimediálne centrá; Prehrávače a rekordéry; TV a video príslušenstvo; DVB-T/S technika; Audio; Biela technika; Dom, záhrada, hobby; Papiere & Médiá 2 %
Tlačiarne; Multifunkcie, Faxy; Skenery; Fotoaparáty; Objektívy; Kamery; Blesky; Ďalekohlady, Mikroskopy, Lupy; Počítače; Software; Počítač. komponenty; Sieťové prvky 0 %   Televízory; Kancelárska technika BIG (veľké zariadenia – kopírky,..); Ticketportal, EURO26; NABI karty – kredity; Kooperácie – subdodávky; Iné služby; Copygraf_dopredaj 0 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Faxcopy.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Faxcopy.sk" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

LekarenTriVeze.sk - Novinka!

Získajte späť 4,5 % cashback
LekarenTriVeze.sk - Novinka!

SportObchod.sk - Darčeky za vysvědčenie

Získajte späť 2,5 % cashback
SportObchod.sk - Darčeky za vysvědčenie

Ako Refundo.sk funguje?

Registrovať cez Facebook

alebo