Faxcopy.sk

Faxcopy.sk

0 % - 10 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 10 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Priemerná získaná suma:

2,10 €

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Faxcopy.sk

Použité 5637x    Končí 30.06.2018 Využít akciu
0 % - 10 %cashback

Faxcopy.sk

Faxcopy.sk – firemné riešenia, kancelária a domácnosť, spotrebný materiál, foto-Video, kancelárske potreby.

FaxCopy ponúka kompletné spektrum sortimentu pre firemné riešenia, kanceláriu a domácnosť, spotrebný materiál, foto-video a kancelárske potreby.

Jednotlivé cashback kategórie pre Faxcopy.sk

Fotodarčeky / Grafické produkty 10 %   Posielanie dokumentov; Napaľovanie dát; Skenovanie predlôh 7,5 %
Reprografia; Finalizácia dokumentov 5 %   Káble a konektory; Klávesnice, myši, ovládače; Spotr. materiály; Kancelárske potreby; Prezentačné systémy 4 %
Mobily, telefóny, vysielačky; Kalkulačky; Stroje na úpravu dok.; Prezentačná technika; Ostatná CIG technika; Prísl. Foto-video; USB Disky, Pamäť. karty, CD/DVD; Multimedia, monitory 2 %   Domáce kiná; Multimediálne centrá; Prehrávače a rekordéry; TV a video príslušenstvo; DVB-T/S technika; Audio; Biela technika; Dom, záhrada, hobby; Papiere & Médiá 2 %
Tlačiarne; Multifunkcie, Faxy; Skenery; Fotoaparáty; Objektívy; Kamery; Blesky; Ďalekohlady, Mikroskopy, Lupy; Počítače; Software; Počítač. komponenty; Sieťové prvky 0 %   Televízory; Kancelárska technika BIG (veľké zariadenia – kopírky,..); Ticketportal, EURO26; NABI karty – kredity; Kooperácie – subdodávky; Iné služby; Copygraf_dopredaj 0 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Faxcopy.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

eObuv.sk - Summer sale

Získajte späť
3,27 % cashback
eObuv.sk -  Summer sale

KetoFit.sk - Novinka!

Získajte späť
až 12,5 % cashback
KetoFit.sk - Novinka!
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?