Tchibo.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

5 % cashback
Všetok tovar okrem TchiboCard


0 % cashback
TchiboCard


0 % cashback
Objednávky s osobným vyzdvihnutím na predajni


0 % cashback
Objednávky cez Tchibo App


V zásade sa odmeňujú objednávky vo všetkých kategóriách okrem kategórie "TchiboCard". Ak si zákazník objedná niekoľkokrát za deň, tieto objednávky sa spracujú ako jedna samostatná objednávka a odmenený bude len jeden predaj. Odmenu je možné vyplatiť len za objednávky, ktoré nie sú následne vrátené – vrátane úplných a čiastočných vrátení. Za objednávky kúpené on-line a dodané do miestnej predajne Tchibo sa nevypláca žiadna odmena.
Odmena nie je pripisovaná za objednávky cez Tchibo App.

U Tchibo.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

17 ľudí hodnotilo obchod


700
transakcií

1,90 €
priemerná získaná suma


Tchibo.sk

Tchibo.sk – každú stredu objavujte v e-shope novú kolekciu jedinečných výrobkov z kategórie móda, domácnosť, technika alebo šport. Objednajte si cez internet z pohodlia vášho domova!

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?