Skylink.sk
6 € cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Skylink.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 6 € z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Skylink.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 6 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Skylink.sk
+ 6 € cashback

Akcia 6 dní

6 € cashback
na všetky objednávky *


Cashback je poskytovaný za nového zákazníka, ktorý sa zaregistruje a aplikáciu Skylink Live TV si vyskúša. Podmienka získania 30 dní zadarmo na vyskúšanie je overenie platobnej karty v registračnom procese.

U Skylink.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Skylink.sk

Skylink.sk – je najväčším poskytovateľom satelitného a internetového televízneho vysielania v Českej a Slovenskej republike so 100% pokrytím.

Viac ako 1 500 000 zákazníkov Skylinku si vyberá z najväčšej ponuky platených televíznych programov z ktorých mnoho je vysielaných v HD kvalite.

Skylink už nie je len televízia u vás doma pripojená k satelitnej anténe – svoje obľúbené relácie teraz vďaka aplikácii Skylink Live TV môžete sledovať cez internet aj na vašej chytrej televízií, telefóne, tablete alebo počítači a to kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?