Predstavujeme obchody - eobuv.sk

25.02.2021, Recenzie


Ak si chcete kúpiť topánky, či rôzne doplnky, ako sú kabelky, opasky, peňaženky, ponožky, šály či čiapky, potom je internetový obchod eobuv.sk určený práve vám. Ako sa tu nakupuje a aké sú skúsenosti zákazníkov s týmto e-shopom a aké zľavy či akcie tu môžete nájsť, sa dočítate v našom článku.

 

Čítať celé »

Představujeme obchody – Answear.cz

Představujeme obchody – Answear.cz

24.02.2021, Recenzie


Ak len trochu sledujete akékoľvek média, je prakticky isté, že ste nemohli uniknúť masívnej reklamnej kampani, ktorú Answer spustil. Aké tovary a značky obchod vlastne ponúka a aké sú skúsenosti jeho zákazníkov? V našej recenzii sa dozviete viac.

Čítať celé »

Ako nakupovať na AliExpresse

Ako nakupovať na AliExpresse

23.02.2021, Návody a rady


Už ste počuli o AliExpresse a radi by ste tam začali nakupovať? Máme pre vás pár užitočných rád a tipov, ako na tomto stále populárnejšom obchode nakupovať, na čo si dať pozor a ako za nákupy čo najviac ušetriť.

Čítať celé »

Nákupy z Číny - tipy na najlepšie čínske e-shopy

Nákupy z Číny - tipy na najlepšie čínske e-shopy

23.02.2021, Tipy a zľavy, Ako ušetriť, Návody a rady


Nakupovanie z čínskych e-shopov zažíva v posledných rokoch obrovský boom, a to nielen na Slovensku. Doprava zadarmo, úspora DPH a cla či obrovský výber za výborené ceny, to sú len niektoré z výhod, ktoré nakupovanie v čínskych obchodoch prináša. Asi každý pozná čínsky internetový gigant AliExpress, avšak zaujímavých e-shopov je v Číne ďaleko viac. Prečítajte si naše tipy na top čínske e-shopy.

Čítať celé »

Predstavujeme obchody - BonPrix.sk

19.02.2021, Recenzie


Kedy je tento rok Veľká noc

18.02.2021, Tipy a zľavy


Ako sa zaregistrovať na AliExpresse

17.02.2021, Návody a rady


Predstavujeme obchody - AboutYou.sk

16.02.2021, Recenzie
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?