Kamenné lekárne aj e-shop DrMax.sk sú na Slovensku prevádzkované spoločnosťou Dr.Max 100 s.r.o. Ta je potom vlastnená investičnou skupinou Penta Investments.Lekárne s názvom Dr.Max nájdete okrem Slovenska aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Niekoľko lekární Dr. Max bolo dokonca otvorených aj v Taliansku.

Lekárne Dr.Max sú momentálne najväčšou lekárenskou sieťou u nás s viac než 320 pobočkami, z ktorých viac ako polovica sa nachádza v obchodných centrách. Naraziť tak na niekoho, kto by o tejto značke nikdy nepočul, je den už skôr výnimkou.

Okrem lekární či e-shopov je Dr.Max prostredníctvom sesterskej spoločnosti Dr.Max Pharma aj najvätším tuzemským výrobcom lekárenskeho sortimentu vo voľnom predaji. Program vlastnej značky rozvíja Dr.Max už od roku 2011, pričom dnes už existujú stovky liekov, doplnkov stravy, zdravotnických pomôcok a mnoho ďalších druhov produktov s označením Dr.Max. Výrobky vlastnej značky sú dostupné len v sieti lekární Dr.Max a tiež na e-shope DrMax.cz

Ponuka DrMax.sk - kompletný sortiment a zameranie na vlastnú značku

Ako sme uviedli vyššie, DrMax.sk ponúka exkluzívne produkty vlastnej značky a výroby. Okrem toho tu nájdete skutočne širokú ponuku nielen lekárenských produktov. Ponuka voľne dostupných liekov všetkých druhov samozrejme hrá prim, avšak okrem toho tu nájdete aj rôzne doplnky stravy, potreby pre deti, kozmetiku, drogériu, zdravú výživu, rôzne druhy zdravotníckych potrieb, napríklad aj rúška či respirátory a prekvapivo aj chovateľské potreby či krmivá pre zvierata.

Liekov a iných druhov tovarov je na DrMax.sk skutočne veľké množstvo, viac než 10 000 položiek. Čím väčšia ponuka e-shopu, tým dôležitejšia je samozrejme jeho navigácia a prehľadnosť. Tu z nášho pohľadu nie je čo vytknúť. Tovar je členený do logických kategórií a podkategórií, takže nie je problém preklikať sa v pár krokoch ku kontrénemu tovaru. Lepšie je však použiť vyhľadávanie na webe, to ponúka prepracovaný našeptávač. Okrem prelinku na tovar priamo ukáže v našeptávači aj informáciu, či je tovar skladom, jeho cenu a výšku zľavu. Toto rozhodne hodnotíme jednotkou. 

Ak ste chválili prehľadnosť e-shopu a nešeptávač, potom pri detaile produktu musíme v chválení pokračovať. Kľúčové slovo je tu jednoduchosť. O produkte sa dozviete všetko dôležité, pričom tie najdôležitejšie informcie, ako je dostupnosť, cena, či zľava, sú hore a dostatočne výrazné. Zvyšok informácií, kam patrí popis produktu, príbalový leták či súvisiace lieky a produkty sú na stránke uvedené taktiež.

Recenzie a skúsenosti s DrMax.sk - okrem dodacích lehôt samá chvála

Užívateľských skúseností a recenzií nájdete na internete obrovské množstvo. Mnoho užitočných hodnotení DrMax.sk nájdete aj od užívateľov na Refundo.sk

Je nutné povedať, že užívatelia hodnotia DrMax.sk veľmi kladne. Jediná výčitka občas smeruje k dodacím lehotám. Na druhú stranu táto pripomienka je v čase, keď sa potýkame s koronavírusovou pandémiou, v prípade lekární celkom pochopiteľná. Množstvo zákazníkov nakupujúcich v online lekárniach totiž aktuálne láme rekordy.

Čo užívatelia veľmi chvália je prehľadnosť e-shopu a predovšetkým možnosť si lieky zarezervovať a vyzdvihnúť zadarmo v sieti kamenných lekární Dr. Max. Nemusíte tak do lekárne ísť "na slepo" a riskovať, že lieky tam k dispozícii nebudú. Dôležité je vedieť, že ak na e-shope nakúpite za viac ako 29,90 eura, máte dopravu celkom zadarmo. Pri menších objednávach musíte počítať s prepravným vo výške 2,99 eura.

Zľavové akcie a zľavové kódy DrMax.sk

Zľavové akcie a  ponúk má DrMax.sk veľa. Ich prehľad nájdete v menu obchodu označené červenou farbou. Z tých najčastejších sa dá vybrať 1+1 navyše, kup 3 - zaplať 2, či rôzne špeciálne ponuky a výpredajeZoznam zľavových akcií a ponúk DrMax.sk nájdete aj na Refundo.sk.

Zaregistrovaním na DrMax.sk získate členstvo v Dr.Max CLUBe. K členstvu v klube sa viaže mnoho výhod a benefitov. Medzi tie najdôležitejšie patria individuálne zľavové kupóny, doprava zadarmo pre prihlásených, lekárska konzultácia 2x ročne zadarmo alebo zľavy až 50 %. Kompletný zoznam výhod nájdete tu.

Za nákupy na DrMax.sk môžete ušetriť aj vďaka cashbacku.

DrMax.sk – cashback 1 % späť na váš účet

Cashback je moderný spôsob nakupovania na internete. Ak nakúpite na DrMax.sk preklikom cez Refundo.sk, môžete získať 1 % z každého vášho nákupu späť na účet. Napríklad vlani získali nakupovaním cez Refundo.sk niektorí užívatelia takmer 1 000 eur za rok. Zaujíma vás, ako cashback funguje, pozrite si naše video nižšie. Je to veľmi jednoduché a navyše môžete ušetriť nakupovaním nielen na Dr.Max.sk, ale aj na ďalších viac než 650 obchodoch.