3 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Adidas.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Adidas.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,20 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Adidas.sk
+ 3 % cashback

Akcia 6 dní

3 % cashback
na všetky objednávky


Zoberte prosím na vedomie, že u obchodu Adidas.sk nie je možné nijako preveriť prípadný nezaznamenaný cashback. Pre minimalizáciu problémov so zaznamenaním dokončite objednávku vždy hneď po prekliku z Refundo, bez návštevy iných stránok a bez použitia zľavových kupónov z iných stránok.

U Adidas.sk získate cashback aj pri nákupe z ich mobilné aplikácie. Aplikácia Adidas.sk sa však musí otvoriť automaticky po prekliku z Refundo (alebo sa vás systém spýta na otvorenie aplikácie) a musíte ju mať už pred preklikom z Refundo nainštalovanú. V prípade, že sa vám aplikácia po prekliku automaticky neotvorí, nemôžeme cashback pri nákupe z aplikácie garantovať.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

U Adidas.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

4 ľudí hodnotilo obchod


100
transakcií

78 dní
priemerná doba schválenia

1,58 €
priemerná získaná suma


Adidas.sk

Adidas.sk – Oficiálna stránka a e-shop adidas® Slovenská Republika ponúka najnovší a najväčší online sortiment Adidas.

Séria Adidas spája tie najlepšie štandardy kvality, technológie a inovácie. Všetky produkty Adidas nielen skvele vyzerajú, ale tiež ponúkajú neprekonateľný výkon.

Adidas zahŕňa dve vrstvy, ktoré sa napájajú na dve veľmi odlišné oblasti trhu s oblečením a obuvou:

Adidas Originals: Odráža nadčasové dedičstvo Adidas.

V divízii Sport Performance: snaží sa ponúkať športovcom najfunkčnějšie a najvýkonnejšie športové produkty vo všetkých kategóriách športu. Výrobky Performance sú navrhnuté s využitím najnovších technológií.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?