7,5 % – 3,75 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

AboutYou.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 7,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na AboutYou.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 3 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na AboutYou.sk
+ až 7,5 % cashback

Akcia  6 dní

7,5 % cashback
Nový zákazník ABOUT YOU


3,75 % cashback
Existujúci zákazník ABOUT YOU


Zoberte prosím na vedomie, že u obchodu AboutYou.sk nie je možné nijako preveriť prípadný nezaznamenaný cashback. Pre minimalizáciu problémov so zaznamenaním dokončite objednávku vždy hneď po prekliku z Refundo, bez návštevy iných stránok a bez použitia zľavových kupónov z iných stránok.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U AboutYou.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

24 ľudí hodnotilo obchod


1200
transakcií

61 dní
priemerná doba schválenia

2,71 €
priemerná získaná suma


AboutYou.sk

ABOUT YOU – Módny online obchod s viac ako 800 top značkami.

Je to o tebe – It’s ABOUT YOU!

  • Štýlové kúsky.
  • Bezplatné & rýchle dodanie.
  • Viac ako 800 značiek.
  • 100 dní pre vrátenie.

Mladá spoločnosť, ktorá spája to najlepšie z rôznych oblastí: Vášeň pre módu, jedinečné technológie a infraštruktúru jednej z celosvetovo najväčších obchodných skupín.

Tu nemusíte dlho hľadať módu, ktorá vás nadchne a bude sa k vám hodiť. ABOUT YOU vám pomôže nájsť kúsky, ktoré podčiarknu vašu osobnosť. Zažijete tak úplne nový spôsob nakupovania módy online. S tovarom od najlepších značiek, tipy módnych špecialistov a vybranými aplikáciami nájdete ten pravý štýl práve pre vás.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?