eBay.com
až 1 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

eBay.com

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 1 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na eBay.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 0,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na eBay.com
+ až 1 % cashback

Akcia 6 dní

1 % cashback
Clothing, Shoes & Accessories; Health & Beauty; Miscellaneous Fashion


0,833 % cashback
Jewelry & Watches; Pet Supplies; Baby; Sports


0,666 % cashback
Toys, Hobbies, and Games; Dolls & Bears; Sports & Leisure; Books, Comics & Magazines; DVDs & Movies; Music; Vehicle Parts & Accessories; Miscellaneous Parts & Accessories; eBay Motors


0,5 % cashback
TV, Video & Audio; Entertainment Memorabilia; Pottery, Glass; Stamps; Miscellaneous Collectibles; Crafts; Art & Antiques; Cameras & Photo; Cell Phones & Accessories; Video Games & Consoles; Consumer Electronics; Miscellaneous Electronics; Miscellaneous Home & Garden; Appliances; Musical Instruments; Tickets & Events; Miscellaneous Lifestyle


0,416 % cashback
Business & Industrial


0,333 % cashback
Computers/Tablets & Networking; Miscellaneous Media


0,166 % cashback
Alcohol & Food; Coins & Paper Money; Gift Cards & Coupons; Real Estate; All Other


Cashback získate iba z platnej víťaznej ponuky "Winning Bid" alebo transakcií "Buy It Now".
Hodnota cashbacku sa vo väčšine prípadov pohybuje v rozmedzí stanovených percent. Každý z produktov má však nastavený cashback inak a jeho presná výška záleží na konkrétnom predajci a typu produktu.
Vezmite prosím tiež na vedomie, že existujú určité položky a kategórie, z ktorých má spoločnosť eBay Inc. nízke alebo žiadne príjmy. V takýchto prípadoch získate tiež nízky alebo žiadny cashback. Tieto položky a kategórie môžu zahrňať rôzne darčekové karty, predmety predávané charitou alebo špeciálne propagačné ponuky.
Z dôvodu technického obmedzenia na strane eBay je cashback pripisovaný až 4. deň po objednávke.

U eBay.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

38 ľudí hodnotilo obchod


21000
transakcií

43 dní
priemerná doba schválenia

0,07 €
priemerná získaná suma


eBay.com

eBay.com – jedna z najväčších nákupných galérií sveta. Aukčný gigant, ktorý používajú milióny užívateľov po celom svete. Nájdete tu čokoľvek od elektroniky cez módu po športové vybavenie či detský tovar.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?