Nielen vďaka reklamnej kampani patrí tento e-shop s oblečením a módou k najobľúbenejším u nás. Dôležitá je aj ponuka tovar a značiek, rovnako ako kladné zákazníce skúsenosti. A to všetko má Answear.cz na vysokej úrovni. 

Answear je poľská spoločnosť, ktorá sídli v poľskom Krakove. Na poľskom trhu pôsobí už od roku 2011, na Slovensko vstúpila v roku 2014. Aktuálne je zastúpená už v siedmych krajinách, väčšinou vo východnej Európe.

Ponuka Answear – kompletné portfólio produktov

Answear.sk je e-shop s módou, oblečením, obuvou a doplnkami. Okrem výrobkov vlastnej značky ponúka aj produkty viac ako 400 svetových značiek. V ponuke e-shopov tak dnes nájdete viac než 90 000 produktov od značiek ako Nike, Adidas, Wrangler, Diesel, Calvin Klein a mnoho ďalších.

Keď prídete na Answear.sk prvýkrát, nedá sa na prvý pohľad nevšimnúť si akčného banneru, ktorý domovskej stránke dominuje. Banner promuje rôzne zľavové akcie, ktoré obchod ponúka prakticky neustále. Ponuka obchodu je, ako to už u podobných e-shopov býva, členená na tri základné kategórie. Tu sú nazvané Ona, On a Dieťa.

Ponuka na každú z vyššie zmienených troch hlavných kategórií sa ďalej člení do ďalších kategórií - napríklad oblečenie, obuv, doplnky, šport a pod. Ďalšie podkategórie sa potom členia na jednotlivé typy oblečenia či obuvy - napríklad bundy, džíny, mikiny a podobne. Tovaru a značiek je v obchode skutočne veľa, môžete ho preto filtrovať podľa rôznych parametrov - cena, farba, materiál, značka, veľkosť, strih,...možností je skutočne veľa.

Detail konkrétneho produktu hodnotíme veľmi kladne. Je veľmi prehľadný a nájdete tu všetky dôležité informácie - popis a fotky produktu sú samozrejmosťou, ďalej potom informácia, či je konkrétna veľkosť skladom alebo nie. Veľmi sa nám páčilo video produktu, ktoré vám umožní prehliadnuť si tovar zo všetkých strán a v pohybe.

Recenzie a skúsenosti s Answear – kladné hodnotenie převažuje

Drtivá väčšina uživateľov, ktorí na Answear nakupujú majú s obchodom dobrú skúsenosť. Jediná výčitka, ktorá sa občas vyskytne sa týka dodacej lehoty. Tie sa podľa informácií uživateľov občas pretiahnu. Veľmi kladne naopak užívatelia hodnotia ponuku obchodu či kvalitu tovaru.

Ďalším často zmieňovaným bonusom, ktorý Answear ponúka je možnosť dopravy zadarmo. To sa týka dodávok po celom území Slovenska a všetkých objednávok nad 40 eur. Ak je vaša objednávka nižšej hodnoty, tak zaplatíte dopravné náklady vo výške 2,90 eura. Rozhodne sa vyplatí nakupovať na Answear tak, aby vaša objednávka vyššie zmienenú hranicu pre dopravu zadarmo presiahla. 

Mnoho recenzií a skúseností uživateľov s Answear.sk si môžete prečítaj aj na webe Refundo.sk. Aj tu prevažujú kladné a spokojné recenzie.

Ďalšie recenzie na obchody s oblečením

Zľavové akcie a zľavové kódy Answear

Základná zľavová akcia, ktorú obchod ponúka je permanentná zľava 10 eur. Vzťahuje sa na prvý nákup v obchode a jej podmienkou je odber newsletteru a hodnota objednávky najmenej 50 eur.

Ďalšou možnosťou, ako za nakupovanie na Answear ušetriť je členstvo v Answear clube. Ihneď po registrácii vám obchod pripíše 10 % hodnoty každej objednávky na váš účet ako Answear Club body. Vďaka týmto bodom potom môžete nakupovať až o 50 % lacnejšie.

Okrem toho, ako sme už uviedli vyššie, ponúka Answear takmer neustále nejaké zľavy a výpredaje na rôzne tovary či značky. Informácie o akčných ponukách a zľavách sa nedajú prehliadnuť. Na domovskej stránke majú dominantnú pozíciu hneď hore.

Zaujímavou možnosťou, ako ušetriť za nákupy na Answear.sk je cashback.

Answear – cashback 3 % na všetky nákupy späť na váš účet

Cashback je moderný spôsob nakupovania na internete. Ak nakúpite na Answear preklikom cez Refundo.sk, môžete získať 3 % z každého vášho nákupu späť na účet. Napríklad vlani získali nakupovním cez Refundo.sk niektorí uživatelia takmer 1.000 eur za rok. Zaujíma vás, ako cashback funguje, pozrite si naše video nižšie. Je to veľmi jednoduché a navyše môžete ušetriť nakupovaním nielen na Answear.sk, ale aj na ďalších viac než 1000 obchodoch.