Banggood.com
6 % – 3 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Banggood.com

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 6 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Banggood.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 2,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Banggood.com
+ až 6 % cashback

Akcia 6 dní

6 % cashback
Bags & Shoes; Clothing and Apparel


3 % cashback
Smartphones; Tablet PC; Cleaning Appliances


3 % cashback
Automobiles & Motorcycles; Computer & Networking; Electronics; Home & Garden; Home Appliances; Jewelry and Watch; Lights & Lighting; Mobile Phones & Accessories; Sports & Outdoor; Tools, Industrial & Scientific; Toys Hobbies and Robot;


Cashback je pripočítaný aj z nákupu v Banggood aplikácii, ak sa vám automaticky otvorí po prekliku z Refundo na mobilnom zariadení.

Cashback bohužiaľ nebude zaznamenaný počas 15 dní, ak sa na Banggood.com preklikne z niektorej jeho Google reklamy.

U Banggood.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

6 ľudí hodnotilo obchod


2000
transakcií

35 dní
priemerná doba schválenia

1,18 €
priemerná získaná suma


Banggood.com

Banggood.com je čínsky internetový obchod, v ktorom nájdete veľa tovaru. Výhodou je, že tovar príde väčšinou rýchlejšie, ako z ostatných čínskych eshopov a to preto, že majú sklad v EÚ. Poštovné je samozrejme zadarmo a garantujú dodanie do 25 dní.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?