6 % – 3 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Banggood.com

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 6 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Banggood.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 2,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Banggood.com
+ až 6 % cashback

Akcia 6 dní

6 % cashback
Bags & Shoes; Clothing and Apparel


3 % cashback
Smartphones; Tablet PC; Cleaning Appliances


3 % cashback
Automobiles & Motorcycles; Computer & Networking; Electronics; Home & Garden; Home Appliances; Jewelry and Watch; Lights & Lighting; Mobile Phones & Accessories; Sports & Outdoor; Tools, Industrial & Scientific; Toys Hobbies and Robot;


U Banggood.com získate cashback aj pri nákupe z ich mobilné aplikácie. Aplikácia Banggood.com sa však musí otvoriť automaticky po prekliku z Refundo (alebo sa vás systém spýta na otvorenie aplikácie) a musíte ju mať už pred preklikom z Refundo nainštalovanú. V prípade, že sa vám aplikácia po prekliku automaticky neotvorí, nemôžeme cashback pri nákupe z aplikácie garantovať.

Cashback bohužiaľ nebude zaznamenaný počas 15 dní, ak sa na Banggood.com preklikne z niektorej jeho Google reklamy.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

U Banggood.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

6 ľudí hodnotilo obchod


2500
transakcií

34 dní
priemerná doba schválenia

1,29 €
priemerná získaná suma


Banggood.com

Banggood.com je čínsky internetový obchod, v ktorom nájdete veľa tovaru. Výhodou je, že tovar príde väčšinou rýchlejšie, ako z ostatných čínskych eshopov a to preto, že majú sklad v EÚ. Poštovné je samozrejme zadarmo a garantujú dodanie do 25 dní.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?