3,5 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Svojtka.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Svojtka.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Svojtka.sk
+ 3,5 % cashback

Akcia  6 dní

3,5 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Svojtka.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Svojtka.sk

Svojtka.sk – 

Nakladateľstvo Svojtka & Co. vydáva knihy pre deti predškolského a školského veku, obrazové tituly pre dospelých z oblasti tzv. non-fiction literatúry a preslávenú edíciu sprievodcov Lonely Planet vo slovenčine.

Pre tých najmenších nájdete v ponuke leporelo s pohyblivými prvkami, napríklad obľúbené MiniPEDIE. Okrem prvkov pohyblivých majú aj prvky hmatové - rôzne povrchy, materiály, reliéfy a otvory, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku detí. Pre predškolské aj školské deti pripravuje celý rad encyklopédií s odklápacími okienkami. Oblébená témy sú zvieratá, dinosaury, vesmír, stroje a ľudské telo.

Náučné knihy pre staršie deti sa zameriavajú nielen na ich vzdelanie faktické, ale aj sociálne a emočné. Pripravuje knihy o pokusoch, počítačoch, politike a financiách, rovnako ako o vzťahoch, bezpečnosti na internete a zdraviu fyzickom aj psychickom. Celý rad pracovných zošitov pre deti a metodických príručiek pre rodičov vychádza z pedagogického smeru podľa Márie Montessori.

Ďalšia pedagogická rada Kumon - špeciálna prípava, ktorá je zameraná na predškolské a školské vyučovanie. Je založená na jednoduchom opakovanom precvičovaniu, ktorým sa deťom zručnosti nenásilne uloží do pamäte. V neposlednom rade vydáva detskú beletriu, ktorá najviac pobaví čitateľa na prvom stupni základnej školy.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?