1autodiely.sk
2,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

1autodiely.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na 1autodiely.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na 1autodiely.sk
+ 2,5 % cashback

Akcia 6 dní

2,5 % cashback
na všetky objednávky


U 1autodiely.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

2 ľudí hodnotilo obchod


20
transakcií

40 dní
priemerná doba schválenia

0,97 €
priemerná získaná suma


1autodiely.sk

1autodiely.sk – internetový obchod s nejširší nabídkou dílů pro automobily a motorky na slovenském trhu s počtem až 2 000 000 položek.

V širokém sortimentu zákazník najde motorové oleje, autodíly, autokosmetiku, autopříslušenství, nosiče na kola, autobaterie, autorohože nebo sudové balení olejů.

Výhodou 1autodiely.sk je především vyhledávání produktů prostřednictvím katalogu TecDoc, který zákazníkům velmi ulehčuje individuální vyhledávání autodílů.

Doprava zdarma je nad 45 € v rámci Slovenské republiky.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?