Bonami.sk

Bonami.sk

3 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

V obchode nie je dočasne ponúkaný cashback Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

2,45 €

Príklad získania peňazí za nákup na Bonami.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Bonami.sk

Použité 5088x    Končí 29.03.2018 Využít akciu
3 %cashback

Bonami.sk

Bonami.sk je e-shop, ktorý prináša každý deň novú inšpiráciu zo sveta krásneho bývania a módnych doplnkov. Návštevník sa zaregistruje a má prístup k časovo obmedzeným akciám.

KAŽDÝ DEŇ NOVÁ INŠPIRÁCIA
Tím štylistiek Bonami pre vás denne loví tie najkrajšie veci pre bývanie a život a predstavuje vám ich v časovo obmedzených kampaniach.

OBMEDZENÉ MNOŽSTVO A DOPRAVA ZDARMA
Veci, ktoré Bonami ponúká, sú často iba v obmedzenom množstve. Preto neváhajte, rýchlo sa míňajú. Ak nakúpite nad 40 €, máte dopravu zadarmo.

RADOSTI U VÁS DOMA
Po skončení kampane váš tovar s láskou zabalí a pošle k vám domov. Ak vám náhodou nebude vyhovovať, na vrátenie máte 30 dní!

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Bonami.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Bonami.sk" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Zoot.sk - Finálny zimný výpredaj

Získajte späť
1 % cashback
Zoot.sk - Finálny zimný výpredaj

AliExpress.com - Anniversary Sale

Získajte späť
až 5 % cashback
AliExpress.com - Anniversary Sale
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?