Užívateľom, ktorí si vlani cez Refundo.sk dokázali zarobiť viac než 400 eur bolo však podstatne viac. Dôležité je uvedomiť si, že svoj nákup na internete by ste realizovali tak či tak, ale vďaka cashbacku môžete získať ďalšie peniaze navyše. Je škoda túto možnosť aktívne nevyužívať, keď vás stojí prakticky len jeden preklik navyše.

Na partnerských weboch Refundo.sk nájdete prakticky všetko, čo sa dá na internete kúpiť

Veľkou výhodou Refundo.sk je počet partnerských e-shopov. Tých má zo všetkých cashbackových portálov na Slovensku najviac, je ich už viac než 600 a stále pribúdajú ďalšie. Sortiment týchto obchodov je pritom veľmi široký, od elektroniky cez nábytok, oblečenie, obuv, športové vybavenie či kozmetiku až napríklad po lieky. Cez Refundo.sk sa dá taktiež objednať zájazd, ubytovanie či dopravu. Za to všetko sa dá pri nákupe cez Refundo.sk získať odmenu. Najčastejšie využívaným obchodom na Refundo.sk je čínsky gigant Alienxpress.com, kde sa dá za skvelé ceny nakúpiť prakticky čokoľvek.

Cez aké obchody sa na Refundo.sk najviac nakupuje

1. Aliexpress.com – kompletný sortiment tovarov
2. Booking.com – ubytovanie, letenky, doprava
3. BonPrix.sk – oblečenie
4. Datart.sk – spotrebná elektronika
5. Pilulka.sk – lieky
6. Hej.sk - kompletný sortiment tovarov
7. Notino.sk – vône, kozmetika
8. AboutYou.sk – oblečenie
9. eObuv.sk – obuv
10. TempoNábytok.sk – nábytok, bytové doplnky

Z tohto zoznamu top obchodov je jasné, že s cashbackom sa dá nakúpiť prakticky čokoľvek. Výška cashbacku je samozrejme pri rôznych obchodoch či druhoch tovarov rozdielna.  U niektorých obchodov sa dá z nákupu získať späť 10 až 15 % z čiastky, za ktorú ste nakúpili. Niekde zas napríklad len jedno percento. V priemere sa výška odmeny, ktorú môžete získať pohybuje medzi tromi až piatimi percentami z nákupu.

Rekordný cashback vyplatený jednotlivých užívateľom od Refundo.sk (od registrácie doteraz):

1. Lucia U. - 2637 €
2. Macek A. - 2580 €
3. Radoslav H. - 2508 €
4. Eva C. - 1909 €
5. Barbora M. - 1786 €

Zľavové kupóny a kódy

Ďalším spôsobom, ako získať lepšiu cenu v e-shopoch je využiť zľavových kódov. Na Refundo.sk nájdete všetky zľavové kupóny a kódy od rôznych obchodov na unikátnej stránke. Kde kód len skopírujete, zadáte na e-shope a už môžete nakupovať so zľavou.

Zľavové akcie

Na Refundo.sk nájdete prehľadne zoradené aj rôzne zľavové akcie e-shopov. Výška akcie pritom nemá vplyv na percento cashbacku. Teda v e-shope môžete nakúpiť v akcii, so zľavovým kupónom a ešte k tomu získať navyše cashback. Vďaka tomu môžete pri nákupe ušetriť veľmi zaujímave čiastky do rodinného rozpočtu.

Toolbar Refundo.sk – rozšírenie do prehliadača

Chcete využívať Refundo cashback čo najefektívnejšie? Nainštalujte si Refundo.sk toolbar. Toto rozšírenie do prehliadača vás pri návšteve e-shopu upozorní, že pri nákupe môžete získať cashback a ušetriť tak na nákupe ďalšie peniaze. Inštalácia je veľmi jednoduchá a toto rozšírenie je nielen zadarmo ale navyše za jeho prvé použitie dostanete od Refundo bonus 0,40 eur.

Bonus za odporúčanie Refundo.sk

Ďalšou z mnohých možností, ako získať od Refundo peniaze navyše je odporúčanie Refundo.sk ostatným užívateľom. Môžete získať 0,20 eur za každého nového užívateľa, ktorý sa zaregistruje prostredníctvom vášho odkazu na Refundo.sk a potvrdí svoju registráciu. Ďalšie 4 eurá vám Refundo.sk pripíše vo chvíli, kedy vami odporúčaný člen získa schválený cashback v hodnote aspoň 2 eurá.