Portinvest.sk
2 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Portinvest.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Portinvest.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 0,80 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Portinvest.sk
+ 2 % cashback

Akcia 6 dní

2 % cashback
na všetky objednávky


U Portinvest.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Portinvest.sk

Portinvest.sk – Investovanie do pôžičiek formou aukcie. Investovanie s PORT Invest prináša jedinečný spôsob zhodnocovania Vašich peňazí prostredníctvom aukcie do rýchlych pôžičiek, ktorý Vám garantuje úplnú voľnosť, plné krytie neúspešných investícií a zaručený vysoký výnos.

Peniaze, ktoré investor vloží do systému, sú využité na poskytnutie pôžičky pre žiadateľa o úver. Po splatení pôžičky získa investor naspäť svoju investíciu a úrok ako zisk, čo predstavuje jeho výnos z investovania.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?