Aktuálne panujú na Slovensku prísne vládne obmedzenia vedúce k zamedzeniu šírenia pandémie choroby Covid-19. Napriek tomu je aj vďaka prebiehajúcemu očkovaniu pravdepodobné, že v lete už budeme môcť v rámci nejakých pravidiel cestovať a užiť si tak letnú dovolenku 2021 takmer ako sme zvyknutí. Ak tohtoročnú letnú dovolenku u nás aj v zahraničí zaobstaráte cez Booking.com, môžete získať veľmi zaujímavé zľavy.

Ako získať zľavu od Booking.com na letnú dovolenku v SR i v zahraničí

Na tento rok si pre svojich zákazníkov pripravil portál Booking.com sezónnu akciu na nákup letnej dovolenky. V rámci tejto akcie môžu zákazníci, ktorí si zaobstarajú ubytovanie cez Booking.com, získať zľavu 15 % a v niektorých prípadoch dokonca aj viac.

Jediné, čo je pre to potrebné urobiť, je od 26. marca do 30. septembra 2021 dovolenku na Booking.com rezervovať a potom ju od 1. apríla do 30. septembra 2021 aj realizovať. Je pritom jedno, či sa bude jednať o dovolenku na Slovensku, v Českej republike alebo kdekoľvek v zahraničí.

Prehľad akčných ponúk Booking.com v rámci akcie nájdete na tejto stránke.

Viac o Booking.com a návod na rezerváciu dovolenky

Booking.com je najväčší svetový portál sprostredkujúci ubytovacie služby, dopravu či letenky. Má takmer 200 pobočiek vo viac ako sedemdesiatich krajinách sveta, pričom každý deň využíva jeho služby viac ako milión a pol zákazníkov. Ponuka ubytovania na Booking.com je bezkonkurenčná. Cez Booking.com môžete rezervovať všetky typy ubytovania u nás i v zahraničí - od hotelov, a to ako tých lacnejších, tak i tých päťhviezdičkových, cez apartmány či bungalovy pri mori až po horské chaty. Záleží len na vašej preferencii.

Portál Booking.com je pritom k dispozícii vo viac ako štyridsiatich jazykových mutáciách. Ubytovanie na Slovensku i po celom svete môžete bez problémov rezervovať vo svojom materinskom jazyku, pretože podporovaným jazykom je aj slovenčina. Ďalšou veľkou výhodou je aj fakt, že Booking.com ponúka tiež podporu v slovenskom prípadne v českom jazyku, a to na maile aj na telefóne.

Proces rezervácie ubytovania na Booking.com je naozaj jednoduchý a intuitívny. Prečítajte si náš návod, ako ubytovanie na Booking.com ľahko a rýchlo rezervovať.

Nákup letnej dovolenky s ešte väčšou zľavou a cashback od Refundo.sk

Ak kúpite letnú dovolenku na Booking.com cez Refundo.sk, získate späť cashback vo výške až 4% z ceny tejto rezervácie. Jediné čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa na Refundo.sk, prihlásiť sa a potom na Booking.com prejsť preklikom z Refundo.sk. Peniaze za rezerváciu vám Refundo pripíše na váš účet mesiac po tom, čo sa pobyt rezervovaný pomocou Booking.com uskutoční. Výška cashbacku sa samozrejme odvíja od typu ubytovania, lokality a sezóny.