4 % – 2 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Booking.com

Získajte peniaze za nákup na Booking.com.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Ako Refundo.sk funguje?

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Booking.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Zľavové kódy, akcie a zľavy

Zľava 15 % a viac na sezónne ponuky na pobyty doma i v zahraničí

+ až 4 % cashback

Akcia   68 dní


Cashback kategórie u Booking.com

4 % – 2 % cashback
na všetky objednávky

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Pre správne zaznamenanie cashbacku je nutné urobiť rezerváciu z okna / panelu, ktoré sa vám otvorí po prekliku z Refundo. V opačnom prípade, pri použití iného okna / panelu, môže dôjsť k nepripísaní odmeny za rezerváciu!
V čase rezervácie je nutné mať zobrazené logo Refundo.sk priamo na stránke booking.com v hornej časti obrazovky.

Cashback bude schválený až 1 mesiac po tom, čo sa pobyt rezervovaný pomocou Booking.com uskutoční.

Vezmite prosím tiež na vedomie, že ceny za ubytovanie sa prevádzajú z miestnych cien na eurá.
Suma cashbacku sa tiež odvíja od typu ubytovania, lokality a sezóny. Mimo sezónu a ak majú prevádzkovatelia dostatok voľných lôžok je suma cashbacku vyššia. V sezóne potom môže byť nižšia.
Vďaka tomuto procesu nemôžeme zaručiť presný cashback, ale môže sa pohybovať v rozmedzí 2 % - 4 %.

Cashback nemusí byť vyplatený, ak použijete pri rezervácii iný zľavový kód, než ktorý je ponúkaný zde na Refundo.sk.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Booking.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Pridať recenziu Booking.com – recenzie od našich používateľov

Gabriela J.
8. marec 2020
Odporúčam obchod
Hodnotenie:

Dodacia lehota

Prehľadnosť obchodu

Kvalita komunikácie

  • Dobrý výber služieb
  • Žiadne

--+


Všetky recenzie Booking.com (153)

Viac o Booking.com

Jedná sa o najväčší svetový portál sprostredkovávajúci ubytovacie služby, dopravu či letenky.

Spoločnosť Booking.com B.V. sídli v Amsterdame v Holandsku a na medzinárodnej úrovni je podporovaná 198 pobočkami v 70 krajinách celého sveta. Služieb Booking.com využíva každý deň viac než milión a pol zákazníkov z celého sveta. Ak teda chcete niekam cestovať a zháňate lacné a pritom kvalitné ubytovanie, potom sú stránky Booking.com určené práve vám.

Booking.com v slovenčine

Portál Booking.com je k dispozícii vo viac než štyridsiatich jazykových mutáciách, pričom jeden z podporovaných jazykov je slovenčina. Letenky a ubytovanie po celom svete tak môžete bez problémov rezervovať vo svojom materskom jazyku. Booking.com navyše ponúka aj telefonickú podporu v slovenskom jazyku na maile aj na telefóne.

Rezervácie na Booking.com – ako to funguje

Zarezervovať ubytovanie na Booking.com je veľmi jednoduché. Na úvodnej stránke portálu je vyhľadávacia aplikácia, kam len zadáte lokalitu, v ktorej hľadáte ubytovanie a doplníte od kedy do kedy si chcete ubytovanie rezervovať. Ešte zadáte počet osôb a kliknete na tlačidlo “Hľadať“ a potom už len vyberáte konkrétne ubytovacie zariadenie. Výsledky je možné zoradiť podľa ceny, kvality či hodnotenia užívateľov. Potom už len urobíte rezerváciu a platbu a môžete sa začať tešiť na dovolenku či výlet. Podobne jednoduchý je aj proces rezervácie letenky či iného typu dopravy.

Rezervácia na Booking.com sa dá bezplatne zrušiť, a to počas doby, ktorá je u každého ubytovania stanovená individuálne podľa podmienok konkrétneho ubytovacieho zariadenia. Navyše je často k dispozícii možnosť zrušenia rezervácie zdarma a potom neplatíte za zrušenie žiadne poplatky.

Ponuka ubytovania na Booking.com

Ponuka ubytovania na Booking.com je veľmi široká. Nájdete tu lacné aj exkluzívne hotely, ubytovanie v apartmánoch či bungalovoch pri mori. Booking.com sa tak dá využiť k akémukoľvek typu dovolenky – od jednolôžkovej izby v hoteli v centre mesta, cez apartmán v lyžiarskom stredisku až po nádherný bungalov pri mori.

Čo ďalšieho okrem ubytovania Booking.com ponúka

Okrem ubytovania a pobytov ponúka Booking.com aj možnosť rezervácie letenky, rezervácie prenájmu automobilu, rezerváciu letiskových taxíkov či rezerváciu turistických atrakcií. A to všetko na rôznych lokalitách po celom svete a navyše v slovenčine.

153 ľudí hodnotilo obchod

18000
transakcií

32 dní
priemerná doba schválenia

4,51 €
priemerná získaná suma

Booking.com

Booking.com je najväčší online rezervačný systém hotelov na svete. Ak si chcete rezervovať hotel alebo hostel je Booking.com pre vás to pravé miesto.

Podobné obchody

Novo pridané obchody

Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?