DHgate.com

DHgate.com

1 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 1 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Nakúpiť cez Refundo Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

0,33 €

Príklad získania peňazí za nákup na DHgate.com

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na DHgate.com

Použité 5798x    Končí 28.07.2018 Využít akciu
1 %cashback

DHgate.com

DHgate.com je internetový mega obchod, ktorý sa oplatí. Čas dodania vášho tovaru je okolo jedného mesiaca, čo je štandardná doba dodania u väčšiny zahraničných internetových obchodov. Na výber je veľa vecí, medzi ktoré patri elektronika, šperky a hodinky, hygienické potreby, masážne pomôcky, auto moto potreby, batohy, kabelky, obuv, dámske aj pánske oblečenie, to všetko nájdete na jednom mieste.

Veľkosti zodpovedajú štandardnému európskemu číslovaniu. Ak si nie ste istí, napíšte svoju otázku na online chat, ktorý je každému zákazníkovi plne k dispozícii. Ochotne vám poradí, ktorú položku a ako zaobstarať. Tiež opis tovaru a recenzie od iných používateľov sú na nezaplatenie.

Máme pre vás ďalšiu dobrú správu, doprava na Slovensko je zadarmo. Čím viac nakúpite, tým menej zaplatíte. Nakupovanie sa teda opäť oplatí pre väčšie množstvo objednávok. Objednávajte na Vianoce, na narodeniny alebo ak sa chystáte na dovolenku a potrebujete zažiariť. Kvalita tovaru je veľmi dobrá. Naše osobné skúsenosti sú viac než dobré, požadovaný tovar došel v poriadku. Nakupujte na DHgate.com.

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U DHgate.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

TVproducts.sk - Novinka!

Získajte späť
2 % cashback
TVproducts.sk - Novinka!

Tescoma.sk --25 % na všetky panvice

Získajte späť
5 % cashback
Tescoma.sk --25 % na všetky panvice
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?