3,6 % – 2 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Svet-Kupelne.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,6 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Svet-Kupelne.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,44 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Svet-Kupelne.sk
+ až 3,6 % cashback

Akcia  6 dní

3,6 % cashback
Značka CERSANIT


2,8 % cashback
Značka SAPHO + HK


2 % cashback
Iné značky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Svet-Kupelne.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

3 ľudí hodnotilo obchod


20
transakcií

16 dní
priemerná doba schválenia

7,63 €
priemerná získaná suma


Svet-Kupelne.sk

Svet-Kúpeľne.sk – obchod s vybavením pre kúpeľne. Vane, sprchové kúty, umývadlá, batérie, doplnky a ďalšie kúpeľňové príslušenstvo.

Ponúka viac ako 50 tisíc výrobkov sanitárnej keramiky a kúpeľňového vybavenia vrátane náhradných dielov. Ďalej tam nájdete aj kuchynské drezy a doplnky do kuchyne, vybavenie do verejných priestorov a čistiace prostriedky vrátane ďalšej chémie.

Jeden z najväčších dovozcov sanitárnej keramiky a kúpeľňového vybavenia firmy Cersanit v Českej republike a na Slovensku. Ponúka širokú škálu výrobkov od ekonomickej série cez stredné, až po najvyššiu triedu.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?