Bambino.sk

Bambino.sk

1 % - 4 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Nakúpiť cez Refundo Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

1,71 €

Príklad získania peňazí za nákup na Bambino.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Bambino.sk

Použité 6177x    Končí 02.10.2018 Využít akciu
1 % - 4 %cashback

Bambino.sk

Bambino.sk – nájdete tu všetko od hračiek, oblečenia, topánok až po výbavu do izbičky, detskú výživu, či plienky. Exkluzívne spolupracujú s niektorými značkami a tovar testujú priamo na svojich rodinách.

Bambino.sk je rodinný eshop, ktorý sa svojím prístupom a zákazníckym servisom snaží ísť neustále bližšie k mamičkám v Slovenskej republike.

Jednotlivé cashback kategórie pre Bambino.sk

Stavebnice LEGO®; Špeciálna výživa; Nemliečne kaše; Ovocné príkrmy; Zeleninové príkrmy; Mäsovozeleninové príkrmy; Tekuté mliečne kaše; Mliečne kaše; Plienkové nohavičky; Jednorazové plienky; Dojčenské mlieka 1 %   Ostatný tovar 4 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Bambino.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

MojaLekáreň.sk - Novinka!

Získajte späť
2,5 % cashback
MojaLekáreň.sk - Novinka!

Yves-Rocher.sk - Novinka!

Získajte späť
2,5 % cashback
Yves-Rocher.sk - Novinka!
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?