Bambino.sk
až 4 % cashback
V obchode nie je dočasne ponúkaný cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Bambino.sk

V obchode nie je dočasne ponúkaný cashback

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Bambino.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

1 % cashback
Stavebnice LEGO®; Špeciálna výživa; Nemliečne kaše; Ovocné príkrmy; Zeleninové príkrmy; Mäsovozeleninové príkrmy; Tekuté mliečne kaše; Mliečne kaše; Plienkové nohavičky; Jednorazové plienky; Dojčenské mlieka


4 % cashback
Ostatný tovar


U Bambino.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

40 ľudí hodnotilo obchod


900
transakcií

36 dní
priemerná doba schválenia

1,69 €
priemerná získaná suma


Bambino.sk

Bambino.sk – nájdete tu všetko od hračiek, oblečenia, topánok až po výbavu do izbičky, detskú výživu, či plienky. Exkluzívne spolupracujú s niektorými značkami a tovar testujú priamo na svojich rodinách.

Bambino.sk je rodinný eshop, ktorý sa svojím prístupom a zákazníckym servisom snaží ísť neustále bližšie k mamičkám v Slovenskej republike.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?