Altevita.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

10 % cashback
Produkty Slimming.cafe a Libido4.me


7,5 % cashback
Zelené potraviny a produkty pre Aromaterapiu


5,75 % cashback
Ostatné produkty


U Altevita.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


10
transakcií

2 dní
priemerná doba schválenia

2,10 €
priemerná získaná suma


Altevita.sk

Altevita.sk – life, health, beauty. Ponuku prírodných produktov a prípravkov, ktoré blahodarne pôsobia na ľudský organizmus, majú zdraviu prospešný vplyv a povzbudzujúce či osviežujúce účinky.

Výhradný distribútor Matcha Tea pre SR. Matcha Tea sa vyznačuje výbornou chuťou, obsahuje množstvo antioxidantov a pomáha pri chudnutí. Zelený čaj Matcha Tea sa vďaka priaznivým účinkom pridáva aj do sladkostí, kozmetických prípravkov či výživových doplnkov.

ALTEVITA je producentom značiek COCONATURAL – instantná kokosová voda, HONEY-HERBS – spojenie BIO organických bylín spolu s kvalitným medom z južnej Moravy, SLIMMING.CAFE – káva podporujúca chudnutie s vysokým obsahom vlákniny a množstvo ďalších výrobkov.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?