ZOOT.sk

ZOOT.sk

Získajte peniaze za nákup na ZOOT.sk.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 1 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

14 ľudí hodnotilo obchod:

Priemerná získaná suma:

1,78 €
Ísť na ZOOT.sk Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Príklad získania peňazí za nákup na ZOOT.sk

Dostupné zľavové kupóny

Akciová ponuka na ZOOT.sk

Použité 3739x    Končí 24.08.2017 Využít akciu
Pridať k obľúbeným Pred nákupom si prečítajte podmienky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prehliadač správne nastavenie cookies.

Pridať recenziu Recenzie ZOOT.sk od našich používateľov


5e6781f9e99a6d6daf6ed751ba42afe4-60477
Katarina G.
21. mája 2017
Odporúčam obchod

Dodacia lehota

Prehľadnosť obchodu

Kvalita komunikácie


  • dorucenie, moznost vratenia, vyber
  • ceny

Obchod je v skvelej kvalite, comu vsak odpovedaju aj ceny. Moznost vyskusania a vratia je skvela, personal je vzdy mili a ochotni pomoct.


Všetky recenzie ZOOT.sk (14)

1 %cashback

ZOOT.sk

Zoot – Urobte si radosť. Svetové módne trendy a značky za ľudové ceny.

Urobte si radosť len tak, to hlási titulom na internetovej stránke Zoot.sk, a my k tomu dodávame, dostupne a kvalitne. Takto by sa dal charakterizovať tento obchod. V ponuke je nepreberné množstvo oblečenia pre ženy aj mužov, ale aj bytové doplnky s najnovšími módnymi trendmi do vašej domácnosti. Doba dodania je veľmi rýchla, ak si objednáte svoje kúsky do 17 hodín, bude vaša objednávka ešte v ten istý deň odovzdaná dopravcovi, takže si svoj vysnívaný kúsok užijete už ďalší pracovný deň. Ak budete mať nejaký problém, najprv si prečítajte sekciu často kladené otázky, ak tam svojou odpoveď nenájdete, môžete zavolať na uvedené telefónne číslo.

Medzi unikátne ponuku tiež patrí stylistka, ktorá vám odpovie na všetky vaše otázky z oblasti módy. Čo si vziať na seba, ako dobre kombinovať jednotlivé farby a motívy. To všetko sa dozviete, keď napíšete na chat. Zaujímavá rubrika s názvom "Práve dorazilo" vás nadchne. Jedná sa o nové kúsky, ktoré sú za lepšie ceny ponúkané zákazníkom. Módne trendy vás nenechajú spať.

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U ZOOT.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu ZOOT.sk" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Woodmint.sk - Exkluzívna zľava na 180 najviac TOP vecí

Získajte späť 2,5 % cashback
Woodmint.sk -  Exkluzívna zľava na 180 najviac TOP vecí

Feedo.sk - Darčeky pre deti a zľavy na všetko do nového školského roka

Získajte späť 1 % cashback
Feedo.sk - Darčeky pre deti a zľavy na všetko do nového školského roka

Ako Refundo.sk funguje?

Registrovať cez Facebook

alebo