2,5 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Qeeq.com

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Qeeq.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Qeeq.com
+ 2,5 % cashback

Akcia  6 dní

2,5 % cashback
na všetky objednávky


U Qeeq.com získate cashback aj pri nákupe z ich mobilné aplikácie. Aplikácia Qeeq.com sa však musí otvoriť automaticky po prekliku z Refundo (alebo sa vás systém spýta na otvorenie aplikácie) a musíte ju mať už pred preklikom z Refundo nainštalovanú. V prípade, že sa vám aplikácia po prekliku automaticky neotvorí, nemôžeme cashback pri nákupe z aplikácie garantovať.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

U Qeeq.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


2
transakcií

0,43 €
priemerná získaná suma


Qeeq.com

Qeeq.com – sprostredkovanie prenájmu vozidla. Najnižšie ceny za prenájom automobilov vo viac ako 100 000 miestach po celom svete prostredníctvom 300 veľkých svetových požičovní automobilov, ako Avis, Herz, Sixt, Europcar. Jednoduchý prenájom automobilov s možnosťou zrušenia rezervácie zdarma.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?