3 % – 2,25 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Nabytkomania.sk

Získajte peniaze za nákup na Nabytkomania.sk.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Ako Refundo.sk funguje?

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Nabytkomania.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,20 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Zľavové kódy, akcie a zľavy

Akciová ponuka na Nabytkomania.sk

+ až 3 % cashback

Akcia  6 dní


Cashback kategórie u Nabytkomania.sk

3 % cashback
Tovar značiek SONGMICS a VASAGLE

2,25 % cashback
Ostatný tovar

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Nabytkomania.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Pridať recenziu Nabytkomania.sk – recenzie od našich používateľov

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Nabytkomania.sk

Nabytkomania.sk – Ponúka široký sortiment čalúneného a pevného nábytku pre domácnosť, ako aj záhradný nábytok a doplnky. Toto je výber najpredávanejších produktov z ponuky každého výrobcu. Pravidelne sa aktualizuje a obnovuje. V sklade v Slanom v Česku je najčastejšie predávaný tovar, takže väčšina objednávok sa expeduje na druhý alebo tretí deň. Dopravu zabezpečujú spoločnosti DPD, PPL, Česká pošta, Zásielkovňa a na prepravu nadrozmerných zásielok má spoločnosť vlastnú dopravu alebo využíva dopravnú spoločnosť Rhenus, ktorá dodaný tovar doručí do týždňa po celej SR. Časť sortimentu má charakter tovaru na objednávku - ide o čalúnený tovar, pri ktorom si zákazník vyberá materiál a farbu čalúnenia.

Podobné obchody

Novo pridané obchody

Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?