Kloubus.sk
10 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Kloubus.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 10 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Kloubus.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 4 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Kloubus.sk
+ 10 % cashback

Akcia 6 dní

10 % cashback
na všetky objednávky


U Kloubus.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Kloubus.sk

Kloubus.sk – KLOUBUS - revolučný prípravok na posilnenie kĺbov, väzov a svalov.

Je vhodný pre seniorov, ťažko pracujúcich i športovcov. KLOUBUS po zmiešaní s vodou prekvapí príjemnou grepovou chuťou. Produkt je vyrábaný v Českej republike za prísnych podmienok kvality, spĺňa oznámenia na ministerstve poľnohospodárstva a je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Doplnok stravy KLOUBUS obstojí aj pri porovnaní s kĺbovou výživou pre kone. Rovnaké účinné látky ako sú používané v konskej výžive (MSM, glukosamín, chondroitín) obsahuje aj KLOUBUS. Rozdiel je v tom, že je tu upravené množstvo látok tak, aby bolo vstrebateľné aj pre človeka. Navyše je tu kombinácia synergických látok, vďaka ktorým účinok doplnku KLOUBUS ešte zosilnie.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?