Kabelecky.sk
3 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Kabelecky.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Kabelecky.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,20 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Kabelecky.sk
+ 3 % cashback

Akcia 6 dní

3 % cashback
na všetky objednávky


U Kabelecky.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Kabelecky.sk

Kabelečky.sk – e-shop ponúkajúci módne doplnky. Špecializuje sa na tašky, kabelky, batohy a cestovné batožiny. Nájdete tu svetové značky ako Calvin Klein alebo David Jones.

Snaží sa ponúkať hlavne európske značky, ktoré nie sú toľko známe, ale sú nemenej kvalitné. Príkladom môže byť Hexagon, Bugatti alebo Enrico Benetti. Hoci je sortiment orientovaný hlavne na ženy, zo širokej škály pánskych tašiek a aktoviek si vyberú aj muži.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?