DXRacer.sk
až 2,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

DXRacer.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na DXRacer.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na DXRacer.sk
+ až 2,5 % cashback

Akcia 6 dní

2,5 % cashback
Tovar značiek DXRACER a MERCURY


0,5 % cashback
Ostatný tovar


U DXRacer.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

DXRacer.sk

DXRacer.sk – Unikátne herné a manažerské stoličky.

DXRACER je najobľúbenejšia značka herných stoličiek po celom svete. Ponúka skvele padnúce stoličky pre každý typ postavy - až do 200 cm výška a 200 kg váhy! S nákupom DXRACER získavate tiež celoživotnú záruku na vnútorný oceľový rám. Vďaka svojmu ergonomickému tvarovaniu a vysokému operadlu stolička účinne podopiera celú dĺžku chrbtice. Súčasťou stoličiek je tiež vankúš pre opierku hlavy a nastaviteľný vankúš, ktorý podopiera bedrá.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?