CisteOblecenie.sk
4 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

CisteOblecenie.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na CisteOblecenie.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

V prípade použitia zľavového kupónu z iného webu ako Refundo môže dôjsť k nepripísaniu cashbacku za nákup.


5% zľavový kód s automatickou aktiváciou
5 % zľava + 4 % cashback

Kupón 01.01.2099

4 % cashback
na všetky objednávky


U CisteOblecenie.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


1
transakcií

0,59 €
priemerná získaná suma


CisteOblecenie.sk

ČistéOblečenie.sk – oblečenie bez potlače a nápisov.

Väčšina kombinácií model-farba-veľkosť je dostupná vždy v dostatočnom počte od detských tričiek, cez klasické a slim fit tričká až po veľkosť 5XL.

Ponuka materiálov je tiež široká od 100% bavlny, cez kombinácie materiálov (napr. bavlna+elastan) až po rýchlo schnúci polyester pre športové tričká. Novinkou sú odolné bavlnené tričká, ktoré je možné prať až na 95°C biele a 60°C farebné.

Veľký záujem je tiež o polokošele všetkých druhov, vrátane dizajnových modelov s golierom hore alebo polokošele z lesklej mercerovanej bavlny.

Väčšina zákazníkov si kúpi rovno 5 a viac kusov vďaka ponuke 4+1 zadarmo, keď pri kúpe aspoň 5 ľubovoľných kusov oblečenia získavajú zľavu v hodnote jedného z nich. Pri 10ks je zľava dvojnásobná, pri 15ks trojnásobná atď.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?