Rentalcars.com

Rentalcars.com

3,3 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,3 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

Ísť na Rentalcars.com Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

6,66 €

Príklad získania peňazí za nákup na Rentalcars.com

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Rentalcars.com

Použité 5300x    Končí 30.04.2018 Využít akciu
3,3 %cashback

Rentalcars.com

Rentalcars.com – lacná Požičovňa áut, garancia najnižšej ceny.

Rentalcars.com je najväčší svetový online predajca prenájmu áut. Pracujeme s viac ako 783 spoločnostami vo 167 krajinách, vie vám nájsť správne vozidlo na správnom mieste za správnu cenu.

Spolupracujú s poprednými dodávateľmi, ponúkajú skvelé ceny na všetky typy automobilov, vrátane luxusných automobilov, osobné automobily, minivany a automatické vozidlá. Vo viacjazyčnom call centre otvorenom 7 dní v týždni, môžete nájsť tie najlepšie ceny na prenájom auta, kedykoľvek budete chcieť – kamkoľvek pôjdete.

 

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Cashback je počítaný z ceny prenájmu bez doplnkov a poistenie a je schválený až na konci nasledujúceho mesiaca, v ktorom bol prenájom ukončený. Suma cashbacku sa tiež odvíja od typu auta, lokality a sezóny. Ceny sú rôzne v sezóne a mimo sezónu a podľa aktuálnej požiadavky v danej lokalite. Vďaka tomuto procesu nemôžeme zaručiť presný cashback 3,3%, ale môže sa pohybovať okolo daných 3,3%, čo je dlhodobý priemer.

Ak by ste potrebovali poradiť s rezerváciou, najprv si prosím uložte nezáväznú cenovú ponuku a kontaktujte Služby zákazníkom s referenčným číslom rezervácie. Je to jediný spôsob ako mať v rezervácii vašu identifikáciu získať z nej cashback.

U Rentalcars.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Rentalcars.com" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

eObuv.sk - MID SEASON SALE ✂ do - 30 %

Získajte späť
3,27 % cashback
eObuv.sk - MID SEASON SALE ✂ do - 30 %

Bata.sk - Sezónne zľavy

Získajte späť
3 % cashback
Bata.sk - Sezónne zľavy

Pridať recenziu Recenzie Rentalcars.com od našich používateľov


Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?