6 % – 3 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Rentalcars.com

Získajte peniaze za nákup na Rentalcars.com.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 6 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Ako Refundo.sk funguje?

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Rentalcars.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 2,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Zľavové kódy, akcie a zľavy

Akciová ponuka na Rentalcars.com

+ až 6 % cashback

Akcia  6 dní


Cashback kategórie u Rentalcars.com

6 % – 3 % cashback
na všetky objednávky

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Cashback je počítaný z ceny prenájmu bez doplnkov a poistenie a je schválený až na konci nasledujúceho mesiaca, v ktorom bol prenájom ukončený. Suma cashbacku sa tiež odvíja od typu auta, lokality a sezóny. Ceny sú rôzne v sezóne a mimo sezónu a podľa aktuálnej požiadavky v danej lokalite. Vďaka tomuto procesu nemôžeme zaručiť presný cashback, ale môže sa pohybovať okolo 3 % - 6 %.

Ak by ste potrebovali poradiť s rezerváciou, najprv si prosím uložte nezáväznú cenovú ponuku a kontaktujte Služby zákazníkom s referenčným číslom rezervácie. Je to jediný spôsob ako mať v rezervácii vašu identifikáciu získať z nej cashback.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Rentalcars.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

5 ľudí hodnotilo obchod

300
transakcií

12 dní
priemerná doba schválenia

6,60 €
priemerná získaná suma

Rentalcars.com

Rentalcars.com – lacná Požičovňa áut, garancia najnižšej ceny.

Rentalcars.com je najväčší svetový online predajca prenájmu áut. Pracujeme s viac ako 783 spoločnostami vo 167 krajinách, vie vám nájsť správne vozidlo na správnom mieste za správnu cenu.

Spolupracujú s poprednými dodávateľmi, ponúkajú skvelé ceny na všetky typy automobilov, vrátane luxusných automobilov, osobné automobily, minivany a automatické vozidlá. Vo viacjazyčnom call centre otvorenom 7 dní v týždni, môžete nájsť tie najlepšie ceny na prenájom auta, kedykoľvek budete chcieť – kamkoľvek pôjdete.

 

Novo pridané obchody

Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?