RemixShop.com
5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

RemixShop.com

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na RemixShop.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 2 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Nové značkové second hand kabelky a okuliare
+ 5 % cashback

Akcia 15 dní

5 % cashback
na všetky objednávky


U RemixShop.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


50
transakcií

25 dní
priemerná doba schválenia

1,13 €
priemerná získaná suma


RemixShop.com

RemixShop.com – Remix Second Hand je jedným z najväčších internetových obchodov pre second hand módu v Európe. Ponúka kvalitné second hand a outlet oblečenie a doplnky.

Ceny second hand produktov klesajú o 5 % každý deň presne v 15 hod. Každodenná zľava sa hromadí, kým nedosáhnе -75 %. V portfóliu Remixshop.com nájdete viac ako 5 000 svetoznámych značiek od H & M a Zara po Chanel a Gucci. Sú rozdelené do troch cenových segmentov - Luxury (dizajnérske značky, vyššia cena), Mid Range (moderné značky, vyššia cena než Budget) a Budget (známej značky s výhodným pomerom ceny a kvality).

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?