Pánska športová obuv (tréningová) ANTA-Naposta black
Pánska obuv značky Anta. Pánske tenisky v čiernej farbe upútajú na prvý pohľad svojím dizajnom. Zvršok športových topánok má zaujímavý pásikavý dizajn s nápisom Anta na boku. Je mierne perforovaný a spolu s textilným jazykom zabezpečí dostatočnú priedušnosť. Čierne tenisky majú podrážku v kontrastnej bielej farbe. Značkové botasky pánske majú viazanie na elastickú sťahovaciu šnúrku, čo je veľmi praktické a viete si ich upraviť napríklad aj počas chôdze či behu. Polstrovaný golier zaistí pohodlie aj pri nosení počas celého dňa. Podrážka z gumy zaručí výbornú trakciu, je pružná, čím zaistí pohodlný došľap. Športové t enisky pre pánov sú ideálne na tréning či iné športové a voľnočasové aktivity. Detaily produktu: čierne tenisky športový dizajn nápis Anta na boku priedušnosť polstrovaný golier viazanie na sťahovaciu elastickú šnúrku podrážka v kontrastnej bielej farbe gumová podrážka poskytne výbornú trakciu vhodné na voľný čas či tréning
Zobraziť viac Kde kúpiť
Podobné produkty
Exisport.com – Športové oblečenie, obuv a doplnky.
Exisport, sieť športových predajní a internetový obchod. Nájdete nás po celom Slovensku a vďaka eshopu nakúpite kedykoľvek. Značkové oblečenie a športové potreby za najlepšie ceny.
Exisport je pre ľudí v aktívnom životnom štýle, ktorí nie sú výkonní športovci ani profesionáli, ale radi by športovali na rekreačnej úrovni niekoľkokrát za mesiac a pri športových aktivitách vyzerali trendy.








