OKAY.sk
až 3 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

OKAY.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na OKAY.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,20 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na OKAY.sk
+ až 3 % cashback

Akcia 7 dní

3 % cashback
Nábytok


1,5 % cashback
Fotoramceky; Krajanie, struhanie, mixovanie, susenie; Kuchynske spotrebice; Osobna starostlivost; Osvetlenie; Priprava napojov; Sijacie stroje; Starostlivost o deti; Vysavace; Vzduchotechnika; Zahrada a hobby; Zehlicky


1 % cashback
Baterie, akumulatory; Domace potreby; Hry; Chladnicky; Kancelarske potreby; Klavesnice, mysi; Menice napatia; Meteostanice; Mikrovlnne rury; Mraznicky; Odsavace par; Ohrievace vody; Pamatove karty; Pracky a susicky; Pre foto, videokamery; Pre male spotrebice a vysavace; Pre mobily, GPS; Pre PC, notebooky, tablety; Pre TV, audio, video; Pre velke spotrebice; Prepatove ochrany, predlzovacky; Prepojovacie kable ;Sluchadla; Sporaky; Spotrebny material pre tlaciarne; Umyvacky riadu; Vstavane spotrebice; Vysielacky; Wi-Fi, sietove prvky; Zvonceky, Alarmy, Trezory


0,5 % cashback
Audio; Digitalny prijem; eBook citacky; Herne prislusenstvo; PC periferie; PC reproduktory; Projektory; SmartHome; Software; Televizory; Tlaciarne; Video


0,25 % cashback
Dalekohlady;Digitalne fotoaparaty; GPS navigacie; Herne konzoly; Mobilne telefony; Monitory; Nositelna elektronika; Notebooky; PC zostavy; Pevne a IP telefony; Pevne disky-HDD; Tablety; USB flash disky; Videokamery


V prípade rezervácie tovaru na predajni, sa takáto objednávka nezapočítava - nejedná sa o on-line predaj.

U OKAY.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

10 ľudí hodnotilo obchod


200
transakcií

0 dní
priemerná doba schválenia

1,26 €
priemerná získaná suma


OKAY.sk

OKAY.sk – e-shop a najväčšia sieť predajní elektra a nábytku v SR.

Česká spoločnosť OKAY Elektrospotrebiče bola založená v r. 1994 a stala sa najúspešnejšou spoločnosťou na trhu elektra v ČR a SR.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?