HYPROMEL 2,4% viskoelastický očný roztok sterilný, naplnená injekčná striekačka 10 x 2 ml

Albomed gmbh.  |  NajLekaren.eu

HYPROMEL 2,4% viskoelastický očný roztok sterilný, naplnená injekčná striekačka 10 x 2 ml
120,64 €
Cashback 1,8 %
Sterilný, číry, izotonický a apyrogénny viskoelastický roztok na použitie v očnej chirurgii.
Obsahuje 2,4 % hydroxypropylmetylcelulózy (HPMC) na vnútroočné použitie rozpustenej v pufrovanom fyziologickom roztoku (pH 6,8 – 7,5) v naplnenej injekčnej striekačke. Injekčná striekačka je zabalená v sterilnom balení a je určená na jedno použitie. Neobsahuje žiadne konzervačné látky. 
Používa sa pri vnútroočných chirurgických zákrokoch, ako sú napríklad extrakcia šošovky a implantácia vnútroočnej šošovky, na substitúciu objemu komorovej vody. Viskoelastický roztok udržiava hĺbku prednej komory počas celého zákroku a znižuje nebezpečenstvo traumatizácie endotelu rohovky, dúhovky a ciliárneho telieska pri priamom kontakte s chirurgickými nástrojmi. Viac na adc.sk
Zobraziť viac

Kde kúpiť

Podobné produkty

NajLekaren.eu

NajLekaren.eu – Online lekáreň, kde nájdete liečivá, kozmetiku, doplnky výživy, zdravotnícke potreby a elektro. Množstvo tovaru, skvelé ceny a rýchle odoslanie! 1. certifikovaná internetová lekáreň na Slovensku. Pôsobí na trhu od roku 2010. V tomto internetovom obchode je možné nájsť množstvo overených voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, lekárenskej kozmetiky, detských potrieb, intímnych potrieb, vitamínov a minerálov, zdravotníckych potrieb, zubnej starostlivosti, špeciálnych potravín a výživy pre športovcov.