Silvego Strieborný náramok pre ženy AMORA GV05962B
Luxusný dámsky strieborný náramok AMORA. Materiál: striebro, rýdzosť 925/1000.
Povrchová úprava: rhodiovaný povrch - vysoký lesk, vzhľad bieleho zlata, šperk je odolný voči oxidácii (nečernie) a je hypoalergénny (môžu ho nosiť aj ľudia s alergiou na striebro).
Šperk má Českú puncovú značku pre rýdzosť striebra: AG 925/1000. Šírka náramku: 8 mm. Na výber z viacerých dĺžok.
Zobraziť viac Povrchová úprava: rhodiovaný povrch - vysoký lesk, vzhľad bieleho zlata, šperk je odolný voči oxidácii (nečernie) a je hypoalergénny (môžu ho nosiť aj ľudia s alergiou na striebro).
Šperk má Českú puncovú značku pre rýdzosť striebra: AG 925/1000. Šírka náramku: 8 mm. Na výber z viacerých dĺžok.
Kde kúpiť
Podobné produkty
Silvego.sk – české rodinné šperkárstvo z Podkrkonoší s históriou od roku 1999 so širokou ponukou šperkov s drahými kameňmi od ušľachtilých perál až po diamanty, osadené zlatom a striebrom. Ponúka množstvo jemných a masívnych šperkov bez kameňov alebo so zirkónmi, a to nielen z drahých kovov, ale aj z cenovo dostupnejšej chirurgickej ocele.
S viac ako 3 000 jedinečnými výrobkami z ocele, striebra, zlata, zlata s diamantmi a s viac ako 150 000 kusmi na sklade si môžete vybrať z prsteňov, retiazok, náramkov, náhrdelníkov, náušníc, ako aj príveskov a kompletných súprav. Jedinečné šperky pre ženy, mužov aj tých najmenších. Šperky na výnimočné i každodenné príležitosti. Expedícia do 24 hodín. 6 týždňov na výmenu.








