Baylis & Harding Kindness+ Hydratačné tekuté mydlo kyselinou hyalurónovou 500 ml
šetrne čistí pokožku a nevysušuje
hydratuje a vyživuje
stará sa o pokožku a zanecháva ju hebkú
dodáva žiarivý a zdravý vzhľad
Zloženie:Kyselina hyalurónová - hydratuje pokožku, dodáva jej pocit hebkosti a zdravý vzhľadProvitamín B5 - regeneruje a hydratuje pokožku, upokojuje a uľavuje od nepríjemného svrbenia
Použitie:Naneste na vlhké ruky, napenite a opláchnite.
Zloženie/IngredientsAQUA (WATER/EAU), COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYALURONATE, ALLANTOIN, PANTHENOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, GLYCERIN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE
Neužívajte vnútorne. Vyhnite sa kontaktu s očami, vyhnite sa okoliu očí. Pri akýchkoľvek príznakoch podráždenia prestaňte používať.
Bez parabénov, silikónov a ftalátov
Vegánske a Cruelty free
Vyrobené vo Veľkej Británii
Kde kúpiť
Podobné produkty
Bio-Nechty.sk – e-shop špecializujúci sa na profesionálnu hypoalergénnu nechtovú kozmetiku a gélovú modeláž vhodnú pre alergikov, tehotné a dojčiace ženy. Rodinný podnik, 12 rokov na trhu. Profesionálna nechtová kozmetika Bio-nails, Kinetics, Truscada. Vhodné pre alergikov. Výrobky bez obsahu kyselín, bez zložky HEMA. Okrem nechtovej kozmetiky ponúka aj ďalšie bio kozmetické výrobky pre starostlivosť o pleť, vlasy, detskú kozmetiku, parfumované vody a iné.








