Make it Real Korálkové štúdio
Korálkové štúdio obsahuje 2600 rôznych korálikov, 8 voskovaných šnúr v rôznych farbách dlhých 8 m, priesvitnú elastickú šnúru dlhú 4 m. Všetko potrebné na výrobu náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, čeleniek a mnoho ďalšieho.
Zobraziť viac Kde kúpiť
Podobné produkty
Pompo.sk – najväčšia maloobchodná sieť predajní hračiek v Českej republike. Svoju pôsobnosť však rozšírilo aj na Slovensko a prevádzkuje celkovo viac ako 115 kamenných predajní a eshop v oboch krajinách. Pompo je zamerané predovšetkým na predaj prémiových značiek ako je LEGO, Mattel, Hasbro, Zapf Creation, Ravensburger a mnoho ďalších.
Na e-shope a vo vybraných predajniach Pompo navyše nájdete široký sortiment dojčenského tovaru a oblečenia, kočíky, autosedačky, vybavenie pre rekreačný šport a drobné darčeky pre radosť vašich blízkych.
Pompo plní priania ... čo je ich heslo, ktoré sa snažia napĺňať bezo zvyšku.








