ZeenCollagen.com
2,5 € cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

ZeenCollagen.com

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 € z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na ZeenCollagen.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 2,5 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

V prípade použitia zľavového kupónu z iného webu ako Refundo môže dôjsť k nepripísaniu cashbacku za nákup.


ZEEN malý diár ako darček k nákupu
+ 2,5 € cashback

Kupón 01.01.2099

2,5 € cashback
Za jedno balenie produktu


U ZeenCollagen.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

ZeenCollagen.com

ZeenCollagen.com – elixír mladosti a krásy. Napite sa čistej krásy a znovuobjavte svoju mladosť prekypujúcu zdravím. Doprajte svojmu telu zdroj najvyššej kvality kolagénu. Dajte zbohom vráskam, spevnite vlasy a nechty a dodajte pružnosť Vašej pokožke. ZEEN COLLAGEN – elixír života bez kompromisov.

Nemusíte si vyberať medzi tým, či podporíte svoju krásu alebo prospejete svojmu zdraviu. Vďaka obsahu 3 najdôležitejších typov kolagénu (typ I, II a III) môžete mať oboje. Kolagén Typu I a III dodá Vašej pleti pružnosť a hydratáciu, nechtom a vlasom pevnosť a vitalitu. Kolagén typu II napomáha regenerácii celého pohybového aparátu – kostí, kĺbov, chrupaviek, či svalov.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?