Zamio.sk
3,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Zamio.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Zamio.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Zamio.sk
+ 3,5 % cashback

Akcia 6 dní

3,5 % cashback
na všetky objednávky


U Zamio.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


9
transakcií

21 dní
priemerná doba schválenia

4,82 €
priemerná získaná suma


Zamio.sk

Zamio.sk – 100% BIO výrobky priamo od výrobcu z certifikovanej BIO farmy Zamio.

Zamio, s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá pestovaním rôznych poľnohospodárskych plodín ako aj drobného ovocia. Časť poľnohospodárskej činnosti spoločnosti je začlenená do ekologického poľnohospodárstva, kde pestuje BIO OVOCIE (arónia, čierne ríbezle a baza čierna).

ARÓNIA je pestovaná s profesionálnou starostlivosťou na BIOFARME za prísne kontrolovaných podmienok dodržiavania zásad ekologického poľnohospodárstva.

Pri výrobe BIO potravín: sušenej arónie, čaju, smoothie prášku, pečeného čaju a 100% šťavy sú dodržiavané prísne kritéria HACCP a bezpečnosti potravín, ktoré sú v súlade s platnou legislatívou. Arónia je jedna z mála plodín, ktorá mrazením nestráca svoje výživové a nutričné vlastnosti.

Najpredávanejším produktom je BIO arónia priamo lisovaná 100% ovocná štava z prvého priameho lisovania z plodov BIO arónie ciernoplodej. Všetky produkty sú bez pridaného cukru alebo iných sladidiel, bez farbív, aróm a konzervacných látok z ekologického polnohospodárstva a s BIO certifikácií. Vyrobená lisovaním za studena, šetrne pasterizovaná vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?