Výpredaj-Zlavy.sk
4 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Výpredaj-Zlavy.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Výpredaj-Zlavy.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Výpredaj-Zlavy.sk
+ 4 % cashback

Akcia 6 dní

4 % cashback
na všetky objednávky


U Výpredaj-Zlavy.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


40
transakcií

34 dní
priemerná doba schválenia

0,62 €
priemerná získaná suma


Výpredaj-Zlavy.sk

Výpredaj-Zlavy.sk – outletový e-shop ponúka široký výber značkovej módy a doplnkov z Francúzska a Španielska, kvalitné potreby do domácnosti a doplnky na záhradu.

Ako už samotný názov e-shopu napovedá, všetky produkty ponúka za výhodné – výpredajové ceny. Je teda miestom, kde môže zákazník nájsť kvalitný a značkový tovar za veľmi prijateľné ceny. Jedná sa o dopredaj posledných kusov tovaru z predchádzajúcich sezón, ale taktiež o výpredaj mimosezónnych produktov. Pravidelne navyše aktualizuje sekciu MAXI ZĽAVY, kde sú k dispozícií vybrané produkty zo všetkých kategórií naozaj len za zlomok pôvodnej ceny.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?