4,5 % – 3 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

VeniraOfficial.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na VeniraOfficial.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,80 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

20 špeciálnych akcií so zľavami a darčeky
+ až 4,5 % cashback
Akcia 8 dní


4,5 % cashback
Doplnky stravy (VENIRA denná kúra)


3 % cashback
Ostatné produkty (VENIRA oleje + darčekové sety)


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U VeniraOfficial.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

2 ľudí hodnotilo obchod


10
transakcií

63 dní
priemerná doba schválenia

2,63 €
priemerná získaná suma


VeniraOfficial.sk

VeniraOfficial.sk – prírodný doplnok stravy, ktorý poskytuje komplexnú starostlivosť a výživu pre Vaše vlasy, nechty a pleť, vďaka 18 účinným látkam v každej kapsuli.

Pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámajúci sa nechty a nádhernú pleť. Tento preparát sa vďaka starostlivo prepracovanej receptúre vyznačuje vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivové tkanivo, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov. Zatiaľ čo jeden z najznámejších konkurenčných výrobkov obsahuje 16, iný 10, alebo len 6 účinných zložiek, venir je zložený z 18 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivové tkanivo, pokožku, vlasy a nechty. Ich funkcia je predovšetkým výživná, každá zo zložiek organizmu dodáva živiny potrebné pre tvorbu zdravej pokožky a pre perfektnú kvalitu vlasov a nechtov.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?