Trikator.sk

Trikator.sk

7,5 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 7,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Priemerná získaná suma:

1,44 €

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Trikator.sk

Použité 5798x    Končí 28.07.2018 Využít akciu
7,5 %cashback

Trikator.sk

Trikator.sk – originálne tričká s potlačou, s ktorými vás už nikto neprehliadne. Všetky tričká skladom!

Chcete byť originálny? Chcete vybočovať z radu? Chcete upútavať pozornosť? Tak práve internetový obchod Trikator.sk je tým pravým orechovým pre vás jedinečné bytosti. Široká ponuka originálnych tričiek vám vyrazí dych. Krásne motívy, 3D obrázky vystupujúce takmer z trička sú priamo božská. Nápisy, zvieratká, motívy a farby to sú hlavné znaky týchto krásnych tričiek. Stránka neponúka samozrejme len tričká, ale aj mikiny, legíny, hodinky, čiapky, hodinky, šperky a kryty na mobil.

Obchod sa pýši tiež lacnou dopravou až k vám domov a garanciou vrátenia peňazí pri nespokojnosti. Ak budete mať nejaké otázky, neváhajte kontaktovať firmu e-mailom, odpoveď bude veľmi rýchla. Obchod je prepojený so sociálnymi sieťami, takže môžete zdieľať svoje fotky oblečenia do tričiek z obchodu so svojimi priateľmi. Internetová stránka Trikator.sk je cool obchod pre mladých a odvážnych ľudí ako ste práve vy. Ideálny ako darček pre vašu kamarátku / kamaráta, dcéru alebo syna k Vianociam či narodeninám.

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Trikator.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

TVproducts.sk - Novinka!

Získajte späť
2 % cashback
TVproducts.sk - Novinka!

Deichmann.sk - Kúp 2 páry v zľave, druhý máš za polovicu

Získajte späť
4 % cashback
Deichmann.sk - Kúp 2 páry v zľave, druhý máš za polovicu

Pridať recenziu Trikator.sk – recenzie od našich používateľov


Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?